De beste PlayStation-deals van de week - Ghostwire: Tokyo en Deathloop
PU.nl
Achtergrond

De beste PlayStation-deals van de week - Ghostwire: Tokyo en Deathloop

Welke game ga jij halen?

Op zoek naar goedkope games voor de PlayStation? In dit overzicht houden we wekelijks de PlayStation-deals bij!

Gamer.nl wordt ondersteund door affiliate-opbrengsten. Als je op bepaalde links klikt via onze site, kunnen we daar aan verdienen om deze website te kunnen verbeteren.

Star Wars Jedi: Survivor - 37,99 euro

Star Wars Jedi: Fallen Order maakte indruk, maar wist tegelijkertijd Star Wars-fans niet écht weg te blazen. Het vervolg verscheen eerder dit jaar en deed eigenlijk precies hetzelfde. Het is een goede game, maar geen geweldige game. Maar voor Star Wars-fans is dat waarschijnlijk wel genoeg.

"Respawn heeft met Star Wars Jedi: Survivor een hele hoop coole Star Wars- en gameplay-ideeën bij elkaar gesmeten en daar enigszins krampachtig een geheel van gemaakt. Het resultaat is vaak leuk, maar met meer kanttekeningen dan ik in deze conclusie kwijt kan."

Koop Star Wars Jedi: Survivor voor 37,99 euro

©GMRimport

Park Beyond - 19,95 euro

Als je screenshots of trailers van Park Beyond bekijkt, besef je meteen dat dit een extremere versie is van de welbekende pretparkenbouwers die we al jaren spelen. Extremer betekent echter niet altijd beter, en in het geval van Park Beyond is één ding duidelijk: dit is onmogelijk een Planet Coaster killer.

"Impossification en de hooks van de achtbanen zijn de beste elementen aan Park Beyond; heel leuk, en ze bieden ook daadwerkelijk iets nieuws. Op het gebied van het aanpassen van je park en het toevoegen van details doet de game het mede door bugs en glitches heel matig ten opzichte van wat we al kennen van de koning, Planet Coaster. Mocht je je daar niet zoveel mee bezig willen houden, is dit een vermakelijke pretparksim."

Koop Park Beyond voor 19,95 euro

©GMRimport

A Plague Tale: Requiem - 29,99 euro

A Plague Tale: Requiem is op alle denkbare manieren grootser dan zijn voorganger. Maar dat betekent niet per se beter. Het verhaal duurt langer, is emotioneler, de wereld is groter en mooier, maar het totaalplaatje laat hier en daar toch nog wat steekjes vallen. A Plague Tale: Requiem is misschien iets te ambitieus, maar zeker niet slecht.

"A Plague Tale: Requiem is helaas een té ambitieuze game, die met alle nieuwe toeters en bellen de veel intiemere, en daarmee aangrijpendere gebeurtenissen en emoties van het origineel uit het oog verliest. Een wijze les: méér is niet altijd béter. Zeker als het ratten betreft..."

Koop A Plague Tale: Requiem voor 29,99 euro

©GMRimport

Overige deals

Fysiek

Godfall 17,95 euro

Gotham Knights 18 euro

Immortals of Aveum 48,75 euro

Lego Star Wars: The Skywalker Saga 18 euro

Life is Strange True Colors 22 euro

©GMRimport

PlayStation Store

Dead Island 2 48,99 euro

Demon’s Souls 39,99 euro

F1 23 Champions Edition 39,99 euro

Far Cry 6 17,49 euro

Little Nightmares 2 9,89 euro

Resident Evil 2 9,99 euro

Resident Evil 3 9,99 euro

Resident Evil Village 15,99 euro

Tekken 7 9,99 euro

The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me 13,99 euro

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
De productie van Michael Bay's Skibidi Toilet-film is begonnen
PU.nl
Nieuws

De productie van Michael Bay's Skibidi Toilet-film is begonnen

Hopelijk hoeven we het eindresultaat niet door de plee te spoelen

De productie van de Skibidi Toilet-film van Michael Bay is officieel gestart.

Dat blijkt uit een persbericht. Bay - bekend van onder andere de Transformers-film - heeft een begeleidende rol in de productie. Vorig jaar werd de film al aangekondigd. De productie en financiering is in handen van Invisible Narratives, maar verdere details zijn er nog niet. De officiële website is al live, maar daar kan men zich alleen inschrijven voor toekomstige informatie.

Skibidi Toilet is een geanimeerde webserie gemaakt door Alexey Gerasimov. De serie, die bekendstaat om zijn absurde humor, is gemaakt via Garry's Mod en gebruikt dus assets uit Half-Life 2 en Counter-Strike. Eind vorig jaar verscheen Skibidi Toilet al als bundel voor Fortnite.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Metaphor: ReFantazio onderweg naar Xbox Game Pass
PU.nl
Nieuws

Metaphor: ReFantazio onderweg naar Xbox Game Pass

Ook The Division 2 komt er op te staan

Microsoft heeft de Xbox Game Pass-toevoegingen van de komende weken bekendgemaakt, waaronder de komst van Metaphor: ReFantazio en The Division 2.

Dat werd via Xbox Wire onthuld. Vanaf vandaag is Monster Train 2 beschikbaar via Game Pass Ultimate en Game Pass voor pc (voor Xbox Series-consoles, pc en cloud). Morgen worden er vervolgens een heel stel Game Pass Ultimate-spellen aan Game Pass Standard toegevoegd, namelijk Senua's Saga: Hellblade 2 (dat deze zomer tevens naar PlayStation 5 komt), Stalker 2: Heart of Chornobyl en Creatures of Ava. Via Game Pass Ultimate en Game Pass voor pc komt morgen ook Tales of Kenzera: Zau beschikbaar (voor Xbox Series-consoles, pc en cloud).

Op 27 mei is het de beurt aan Tom Clancy's The Division 2. De Ubisoft-game is al heel wat jaartjes uit maar nog altijd populair, en vanaf volgende week dinsdag kunnen Ultimate-, Standard- en Game Pass voor pc-abonnees geheel gratis aan de slag met de game. Een dag later volgt de day one-release van To a T op Game Pass Ultimate en Game Pass voor pc (voor Xbox Series-consoles, pc en cloud).

29 mei wordt de geprezen rpg Metaphor: ReFantazio toegevoegd aan Game Pass Ultimate, Standard en Game Pass voor pc (voor Xbox Series-consoles, pc en cloud). De game heeft vorig jaar flink wat awards gewonnen en is van de makers van de Persona-reeks. Op die dag arriveert ook Spray Paint Simulator voor Game Pass Ultimate en Game Pass voor pc (op Xbox Series-consoles, pc en cloud).

Op 3 juni tot slot kunnen we op Game Pass Ultimate, Standard en Game Pass voor pc zowel de metroidvania Crypt Custodian (console, pc en cloud) en de platofrmer Symphonia (console, pc en cloud) verwachten.

Op 23 mei worden er nog eens vijftien eerder verschenen games aan Xbox Cloud Gaming toegevoegd. Het gaat om de volgende spellen:

  • Brütal Legend

  • Costume Quest 2

  • Day of the Tentacle Remastered

  • Full Throttle Remastered

  • Grim Fandango Remastered

  • Max The Curse of Brotherhood

  • Neon Abyss

  • Quantum Break

  • Rare Replay

  • ScreamRide

  • State of Decay Year-One

  • SteamWorld Dig 2

  • Sunset Overdrive

  • Super Lucky’s Tale

  • Zoo Tycoon Ultimate Animal Collection

En de volgende spellen worden op 31 mei van Game Pass afgehaald:

  • Cassette Beasts (console, pc en cloud)

  • Firework (pc)

  • Humanity (console, pc en cloud)

  • Remnant 2 (console, pc en cloud)

  • Slayers X: Terminal Aftermath: Vengance of the Slayer (console, pc en cloud)

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!