Nintendo Switch Online gaat 'uitgebreide diensten' bieden op de Switch 2
![](https://www.datocms-assets.com/56706/1737032703-nintendo-switch-2.webp?width=728&height=410)
Dat vertelt Furukawa in een Q&A die werd gehouden bij het bekendmaken van de kwartaalcijfers van Nintendo. Hij vertelt het volgende: "Nintendo Switch Online blijft beschikbaar voor de Nintendo Switch 2. We gaan verder met het bieden van uitgebreide diensten."
Hij gaat ook nog even in op de mysterieuze playtest, die gaat om een nieuwe Nintendo Switch Online-feature. Hij bevestigt dat het gaat om een nieuwe feature van de Online-dienst - wat de nieuwsgierigheid van de Wacht alleen maar prikkelt - en dat ze er verder nog niets over hebben onthuld. Maar ze hebben het een en ander uit de playtest op kunnen maken, dus dat lijkt een kwestie van tijd.
Furukawa noemt ook nog even dat de Nintendo Switch Online-dienst maar liefst 34 miljoen gebruikers heeft, dus dat het best wel lekker gaat - het is voor niemand een verrassing dat de dienst ook op de Switch 2 beschikbaar komt, zoals Nintendo vorig jaar al liet vallen. Laten we nu maar hopen dat die mysterieuze playtest een onderdeel wordt van die "uitgebreide diensten" die Furukawa noemt, want daar is de Wacht toch wel heel benieuwd naar.
Opmerkingen