Regisseur voor nieuwe actiegame van Batman: Arkham-studio gezocht

Geplaatst: Gisteren om 23:11
Rocksteady Studios is op zoek naar een regisseur die ervaring heeft met het creëren van third-person-actiegames en mêleegevechten.

Dat blijkt uit een vacature op de officiële Warner Bros. Discovery-website. De regisseur in kwestie moet "design van hoge kwaliteit in heel de game leveren, waaronder belangrijke gameplaymechanismen, spelersprogressie, gevechtssystemen en missiedesign".

Vooral interessant is dat er gezocht wordt naar een regisseur die ervaring heeft in het creëren van third-person-actiegames, mêlee-brawlers en openwereldgames. Dat omschrijft aardig de Batman: Arkham-games, geprezen spellen die spelers een stuk leuker vonden dan het vorig jaar verschenen Suicide Squad: Kill the Justice League.

Laatstgenoemde game was dan ook bepaald geen succes, en dat leverde meerdere ontslagrondes bij Rocksteady op. Fans hopen dan ook dat de vacaturebeschrijving die hierboven wordt gemeld een goede hint is naar een terugkeer naar het type games waar de Britse studio goed in is. Onlangs meldde Bloomberg al wel dat er een nieuwe Batman-singleplayergame in de maak is bij Rocksteady. Mogelijk is de vacature dan ook hier voor bedoeld.

Opmerkingen

Login of maak een account en praat mee!

Er zijn nog geen reacties geplaatst.Login om een reactie te plaatsen.