Gerucht: Er komt een zwarte PlayStation Portal
PU.nl
net-binnen

Gerucht: Er komt een zwarte PlayStation Portal

PlayStation Portal is een stuk interessanter geworden nu je hem kunt gebruiken om beter te cloudstreamen. Als die witte kleur van de controls je niet bevalt, dan is er nog meer goed nieuws voor je over deze handheld. Volgens geruchten maakt Sony hem ook in het zwart.

Wit is altijd een erg besmettelijke kleur. Voor je het weet verkleurt het, komt er een veeg chocolade of eyeliner op terecht of kaasstof van de Doritos. Doffe ellende is het, waardoor menig gamer de voorkeur heeft voor zwart. Goed nieuws voor die gamers, want volgens de Franstalige website Dealabs heeft Sony een zwarte variant in de maak. De bovenstaande afbeelding is overigens niet het voorbeeld: dat is gewoon een creatieve uitspatting van de schrijver van dit nieuwtje (graag gedaan!).

We hebben reden om Dealabs te vertrouwen, want het is ook de site die het design van de PlayStation 5 Pro wereldkundig maakte. Ook op het gebied van andere tech hebben we vaker gezien dat het het bij het rechte einde had. Het gaat echt om de PS Portal, dat apparaat waarvan we ons in de review nog hardop afvragen voor wie het apparaat is, dus niet om die Nintendo Switch-killer waarmee Sony bezig zou zijn. 

Nu is het nog wachten tot Sony het zwarte apparaat onthult: misschien tijdens de Game Awards?

Reacties

Login of maak een account en praat mee!

Aanbevolen voor jou