Header

GTA 5 voor PS4 is 50GB groot en ondersteunt Move

In de Europese PlayStation Store is meer info opgedoken over de pre-order bundel van Grand Theft Auto 5 voor de PlayStation 4. Er staat dat deze versie PlayStation Move gaat ondersteunen, en dat hij maar liefst 50GB groot is.

Een gebruiker van de GTA-forums maakte direct een foto van de betreffende PlayStation Store-pagina;

Op die pagina wordt, naast de Move-compabiliteit en grootte van de game, ook vermeld dat de game op een resolutie van 1080p gaat draaien, en dat er met 2 tot en met 30 mensen tegelijkertijd online gespeeld kan worden.

Rockstar heeft zelf nog niks vermeld over de ondersteunig van PlayStation Move, dus er is nog niets duidelijk over hoe je gebruik moet maken van Move in de game.

Grand Theft Auto 5 komt op 18 november uit voor PlayStation 4 en Xbox One. PC-gebruikers moeten helaas nog wachten tot 27 januari.