PU.nl
Nieuws
Stranglehold weer op pc verkrijgbaar via GOG
John Woo’s Stranglehold is nu weer op pc verkrijgbaar via de digitale winkel GOG.
De third-person shooter verscheen in 2007 op pc, PlayStation 3 en Xbox 360, maar is al geruime tijd niet meer digitaal beschikbaar. Dit nadat uitgever Midway Games zijn deuren sloot. GOG verkoopt het spel nu voor het eerst in lange tijd weer digitaal en doet dat voor 9,49 euro.
Het spel is een virtueel vervolg op John Woo-actiefilm Hard Boiled. De game zit vol met shoot-outs en bullet time-momenten, waarbij de camera kort vertraagt tijdens het schieten. Midway werkte nog aan een vervolg, Gun Runner, die werd geannuleerd toen het bedrijf in 2009 failliet ging.
Reacties
Login of maak een account en praat mee!
27-11-2019 07:11
Door: Michel MustersMaakt sinds 2007 onderdeel uit van de Gamer.nl-redactie en richt zich hedendaags bovenal op de nieuwsvoorziening. Speelt op zo'n beetje elk systeem en heeft vooral een zwak voor The Legend of Zelda en Hollow Knight. Wacht met smart op de onwaarschijnlijke release van een nieuwe Wave Race.Meer van deze auteur >