Lenovo 'bevestigt' Legion Go S met budget-AMD-processor
PU.nl
net-binnen

Lenovo 'bevestigt' Legion Go S met budget-AMD-processor

Het apparaat is nog niet aangekondigd, maar alles wijst er op dat het er toch echt komt: de Legion Go S van Lenovo. Het zou gaan om de Legion Go S 8ARPI en die heeft de AMD Rembrandt als APU: Accelerated Processing Unit.

Het bevindt zich weliswaar nog in geruchtensferen, maar mensen die graag in de code van apparaten duiken kwamen het tegen in een firmware-update. Dat schrijft Videocardz. Waarschijnlijk wordt er dan ook gebruikgemaakt van de Zen 3+- en RDNA2-architectuur. Ryzen Z2 heeft drie configuraties: Rembrandt dus, maar ook Hawk Point en Strix Point, waarvan bij allen een 8 CPU-kernen-processor wordt verwacht met verschillende opstellingen: Zen 3+, Zen 4 en Zen 5 met qua graphics dan RDNA2, RDNA3 en RDNA3.5. 

Dat is allemaal de binnenkant, maar hoe zit het met de buitenkant van deze gamegadget? Legion Go S is waarschijnlijk een witte handheld met controllers die vast zitten aan het apparaat en ook niet los kunnen worden gebruikt. Dat is anders dan zijn voorganger, die dat wel heeft. Het is dan ook duidelijk een budget-apparaat, alleen is het de vraag wat dat betekent. De Legion Go kost nu ongeveer 600 euro, dus misschien gaat Lenovo voor deze mindere variant 100 tot 200 euro lager zitten.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!