PU.nl
Nieuws
Total War: Medieval 2 komt naar iOS en Android
Total War: Medieval 2 komt ergens deze lente naar iOS en Android.
Dat heeft ontwikkelaar The Creative Assembly aangekondigd. De pc-game verscheen oorspronkelijk in 2006 en laat spelers een middeleeuwse factie leiden. Daarbij moet er niet alleen op de economie en het militaire stelsel worden gelet, maar worden er ook grootschalige gevechten gehouden.
De mobiele versie voegt logischerwijs aanrakingsgevoelige besturing toe. Ook moet de game "meer diepte en herspeelbaarheid" bieden. Feral Interactive is verantwoordelijk voor de overzetting - zij brachten eerder ook Rome: Total War naar mobiel.
Een precieze releasedatum is er nog niet - alleen bekend is dat het spel ergens deze lente verschijnt.
Altijd als eerste op de hoogte?
Join ons op DiscordAanbevolen voor jou
Reacties
Login of maak een account en praat mee!
19-01-2022 09:01
Door: Michel MustersMaakt sinds 2007 onderdeel uit van de Gamer.nl-redactie en richt zich hedendaags bovenal op de nieuwsvoorziening. Speelt op zo'n beetje elk systeem en heeft vooral een zwak voor The Legend of Zelda en Hollow Knight. Wacht met smart op de onwaarschijnlijke release van een nieuwe Wave Race.Meer van deze auteur >