John Williams levert de soundtrack voor nieuwe Steven Spielberg-film
De film draait om ufo's
De legendarische filmcomponist John Williams zal de soundtrack voor de aankomende nieuwe, nog naamloze Steven Spielberg-film maken.
Dat werd onthuld door Damian Woetzel van de Juilliard School tijdens een evenement rondom John Williams werk. Woetzel vertelde dat Williams in Los Angeles is om met Steven Spielberg aan zijn volgende film te werken.
Over de nieuwe Steven Spielberg-film zelf is nog weinig bekend. Duidelijk is dat de film te maken heeft met ufo's, en dat het script geschreven wordt door David Koepp, die ook meewerkte aan Jurassic Park en War of the Wolds. Emily Blunt, Colin Firth, Josh O'Connor, Eve Hewson, Colman Domingo en Wyatt Russell hebben rollen in de film. De film moet in 2026 verschijnen.
Williams heeft al vaker muziek voor films van Spielberg gemaakt, waaronder voor Close Encounters of the Third Kind, Raiders of the Lost Ark, E.T., Jurassic Park, Saving Private Ryan en Lincoln. Williams is ook bekend van zijn werk in films in franchises als Star Wars en Harry Potter. De componist is 93 jaar oud.
