In Back to the PUture nemen we een kijkje in klassieke PU-magazines. Deze week is het aankomende deel in de Battlefield-reeks uit de doeken gedaan, dus halen we Power Unlimited nummertje 240 uit den ouden doosch om terug te blikken op het geliefde Battlefield 4.
Battlefield-fans hopen al een tijdje op een game die hen terugbrengt naar de hoogtijdagen van de franchise. De meest recente delen in de reeks hebben dat niet voor elkaar gekregen, maar misschien brengt het aankomende Battlefield 6 daar wel verandering in. De game is deze week officieel uit de doeken gedaan met een trailer die de setting en het verhaal van de game vaststelt, en aankomende week wordt er meer getoond van de gameplay.
Het is dus niet zeker te zeggen of Battlefield 6 de dromen van iedere fan waar gaat maken, maar we kunnen wel even terugblikken op wat zij zo tof vonden aan een eerder deel uit de reeks. Battlefield 4 wordt vaak opgegooid als een geliefde titel, ondanks dat de game tijdens de releaseperiode overliep van de bugs en netwerkproblemen. Wel keerde de Commander Mode uit Battlefield 2142 terug, waardoor één speler per team een top-down overzicht van het slagveld heeft, daar voertuigen en raketten kunnen laten vallen om bondgenoten te helpen.
Graddus reviewde het spel in 2013, en gaf Battlefield 4 een 88. Hoe dat cijfer tot stand is gekomen lees je hieronder, maar laat ons ook zeker weten welke Battlefield-game jouw favoriet, en of je denkt dat Battlefield 6 die ervaring eer aan kan doen!