Kijk vanavond vanaf 18:00 met ons naar de Xbox Games Showcase
PU.nl
Games

Kijk vanavond vanaf 18:00 met ons naar de Xbox Games Showcase

En de Future Games Show-hoogtepinten

Om 18:00 uur gaan we natuurlijk weer live om naar de Xbox Games Showcase te kijken! Martin erbij, Cody erbij en wellicht zelfs een koude kletser.

Wij zijn vanaf 18:00 uur live op Twitch en YouTube, maar de Xbox Games Showcase zelf begint om 19:00 uur en duurt naar verluidt twee uur. Of dat inclusief de The Outer Worlds 2-Direct is moet nog blijken, maar die presentatie komt er ook nog achteraan.

Hoewel de lat nog niet heel hoog ligt, kunnen we best wat vuurwerk verwachten. Microsoft heeft immers een boel studio's en een hele hoop projecten in ontwikkeling. Check vooral onze voorspellingen, waarin het woord 'Silksong' meer dan eens wordt genoemd.

Voor de stream duiken Cody en ik in ieder geval de studio in om de Switch 2-review op te nemen, om daarna samen met Martin live de hoogtepunten van de Future Games Show door te nemen en hopelijk te genieten van een lekkere presentatie.

Op PU.nl vind je natuurlijk live al het nieuws van de presentatie verschijnen en een overzicht. In de tussentijd kun je hier al het nieuws van de Future Games Show teruglezen en hier dat van Summer Game Fest.

Reacties

Login of maak een account en praat mee!

Aanbevolen voor jou