A24 en Netflix werken samen aan een kookshow gebaseerd de gamereeks Overcooked.
Dat meldt Deadline. In de Overcooked-spellen van Ghost Town Games moeten spelers samenwerken om zo snel mogelijk gerechten te maken en te serveren. De games staan bekend om de chaotische coöperatieve gameplay.
A24 heeft nu blijkbaar de filmrechten op Overcooked in handen en zou de handen ineenslaan met Netflix voor een kookshow. Het zou gaan om een ongescripte show die als kookwedstrijd dienst doet. Veel informatie over het project is er verder nog niet, behalve dat Gemma Langford, Oli De-Vine en Phil Duncan from Ghost Town Games zullen produceren.
Over Overcooked gesproken: Team17 en Ghost Town Games hebben eerder deze week Overcooked 2 voor Nintendo Switch 2 uitgebracht. De game kost daar 29,99 euro. Eigenaren van de Switch-versie kunnen voor 9,99 euro upgraden. Hieronder is een trailer van de game te zien.
