Eén van de Lego Pokémon-sets wordt blijkbaar erg groot en duur
PU.nl
Nieuws

Eén van de Lego Pokémon-sets wordt blijkbaar erg groot en duur

Een set zou uit 6838 steentjes bestaan en 650 dollar kosten

Eén van de Lego-sets gebaseerd op de Pokémon-franchise die volgend jaar verschijnen wordt blijkbaar een van de grootste Lego-sets tot dusver, en met 650 Amerikaanse dollars ook behoorlijk prijzig.

Afgelopen maart kondigden Lego, Nintendo en The Pokémon Company aan dat er in 2026 Lego-sets gebaseerd op Pokémon verschijnen. Details werden toen nog niet gegeven, maar het is wel voor het eerst dat er Lego-sets gebaseerd op de populaire franchise worden uitgebracht. Voorheen bracht Mega Blocks producten uit gebaseerd op Pokémon.

Op de Legoleak Reddit-pagina (via VGC) wordt inmiddels de eerste mogelijke informatie over een aantal sets gedeeld. Zo komt er blijkbaar een set met 587 steentjes die 59,99 dollar gaat kosten, en een set met 2050 steentjes die 199,99 dollar gaat kosten. De meest in het oog springende set heeft schijnbaar echter 6838 steentjes en een prijs van 649,99 dollar.

Daarmee zou het in de top zeven van grootste Lego-sets ooit staan. Alleen sets gebaseerd op de wereldkaart, de Eiffeltoren, de Titanic, het Colosseum en de Death Star en Millennium Falcon uit Star Wars bestaan uit meer steentjes.

Volgens de lek komen de drie hierboven genoemde Lego Pokémon-sets op 1 maart 2026 uit, al zouden Lego Insiders al vanaf 27 februari tot aanschaffen over kunnen gaan. Er zouden daarnaast twee bonussets beschikbaar komen voor mensen die de officiële Lego-website bezoeken. Details over waar de Lego Pokémon-sets precies op gebaseerd zijn werden niet gegeven.

Reacties

Login of maak een account en praat mee!

Aanbevolen voor jou