Hackers claimen Nintendo gehackt te hebben
PU.nl
Nieuws

Hackers claimen Nintendo gehackt te hebben

Nintendo heeft nog niet gereageerd op de claim

Een hackersgroep claimt Nintendo gehackt te hebben en data van het bedrijf te hebben gestolen.

Hoewel er op moment van schrijven nog veel onduidelijk is en Nintendo zelf nog geen reactie heeft gegeven op de situatie, plaatste de hackersgroep Crimson Collective wel een screenshot online met mappen die van Nintendo zouden zijn.

Verdere informatie over wat voor data er precies is gestolen is er nog niet, en het is ook niet bekend wat de hackersgroep van plan is met de data. Mogelijk is men van plan om Nintendo om geld te vragen om de info niet te laten lekken, maar ook dit is nog onduidelijk.

Crimson Collective hackte eerder al Red Hat. Nintendo is ook al eerder gehackt, bijvoorbeeld ergens tussen 2018 en 2020 toen de broncodes van oude games online kwamen te staan. In 2020 werd daarnaast de Nintendo Network ID-data van meer dan 300.000 gebruikers gestolen.

View post on X

Reacties

Login of maak een account en praat mee!

Aanbevolen voor jou