N64-games kunnen worden teruggespoeld op Switch 2
PU.nl
Nieuws

N64-games kunnen worden teruggespoeld op Switch 2

Ook kan de besturing worden aangepast en is er een CRT-filter beschikbaar

Het is op Nintendo Switch 2 mogelijk om Nintendo 64-games die via Nintendo Switch Online gespeeld worden op elk moment terug te spoelen.

Op die manier is het bijvoorbeeld mogelijk om wanneer spelers de fout in gaan, de game kort terug te spoelen en het gedeelte in kwestie opnieuw te proberen. Dit was al wel mogelijk in de meeste andere Switch Online-apps, maar nog niet in de N64-app. Met de komst van de Switch 2 wordt dit dus wel mogelijk.

In de video die Nintendo via de Nintendo Today-app deelde werden nog meer nieuwe features voor de Nintendo 64-app gedeeld. Zo kan de besturing via het menu bekeken worden en kan men deze besturing naar gelieve customizen. Dit is vooral handig wanneer sommige games, zoals GoldenEye 007, niet met een N64-controller gespeeld worden en daardoor erg lastig zijn om te besturen met een reguliere controller. Deze feature komt overigens ook beschikbaar op de eerste Switch.

Tot slot zal de Nintendo 64-app op Switch 2 ook een CRT-filter hebben. Met die filter aan lijken games op een klassieke CRT-televisie afgespeeld te worden.

De Nintendo 64-app met diverse Nintendo 64-games is alleen beschikbaar voor Switch- en Switch 2-eigenaren die zowel lid zijn van Nintendo Switch Online als het uitbreidingspakket. De Switch 2 komt op 5 juni uit.

View post on X

Reacties

Login of maak een account en praat mee!

Aanbevolen voor jou