Pokémon Legends: Z-A meer dan 5,8 miljoen keer verkocht
PU.nl
Nieuws

Pokémon Legends: Z-A meer dan 5,8 miljoen keer verkocht

De game kwam een week geleden uit

Het op 16 oktober uitgekomen Pokémon Legends: Z-A is in een week tijd meer dan 5,8 miljoen keer verkocht.

Dat kondigde The Pokémon Company aan (via Gematsu). Volgens het bericht werd bijna de helft van de verkochte exemplaren op een Switch 2 gespeeld.

Pokémon Legends: Z-A kan gekocht worden voor en gespeeld worden op Nintendo Switch 2 en Nintendo Switch. De game laat spelers een specifiek gedeelte van de Kalos-regio bezoeken, bekend uit Pokémon X en Y - namelijk het op Parijs gebaseerde Lumiose City.

Hier wordt gedurende de nacht Z-A Royale wordt georganiseerd, een speciaal toernooi waar de meest ervaren trainers aan mee doen. Spelers kunnen hierin ranks omhoog gaan via unieke pokémon-gevechten die in realtime worden gehouden.

Jacco deelde in zijn review van de game een score van 72 uit: "Pokémon Legends: Z-A heeft een duidelijke missie en slaagt daar, ondanks een aantal tekortkomingen, absoluut in."

Reacties

Login of maak een account en praat mee!

Aanbevolen voor jou