Princess Peach- en Toad-actrice na achttien jaar vervangen in Mario Kart World
De actrice kreeg het blijkbaar op de dag van release van de game te horen
Samantha Kelly, de stemactrice die al achttien jaar lang de stem inspreekt van Princess Peach en Toad in Mario-games, blijkt te zijn vervangen in het deze week uitgekomen Mario Kart World.
Kelly voorzag Princess Peach en Toad voor het eerst van een stem in het in 2007 uitgekomen Mario Strikers Charged en heeft sindsdien die rollen altijd op zich genomen, zelfs nog in het vorig jaar verschenen Princess Peach Showtime.
Nu blijkt dat ze niet te horen is in de donderdag uitgekomen Switch 2-game Mario Kart World. Sterker nog: in een bericht op Instagram claimt Kelly dat ze letterlijk afgelopen donderdag van Nintendo te horen kreeg dat ze niet in de game zit - dus op dezelfde dag dat de game uitkwam.
Kelly neemt op emotionele wijze afscheid van het personage. "Bedankt voor zoveel jaren vriendschap en plezier. Ik ben verdrietig dat het voorbij is, en ik had graag voor altijd Peach en Toad willen in blijven spreken."
In 2023 kondigde Nintendo nog aan dat Charles Martinet, die Mario meer dan 25 jaar lang heeft ingesproken, die rol naast zich neerlegde. Kort daarna bleek dat stemacteur Kevin Afhani Mario voortaan van een stem zou voorzien. Het lijkt op moment van schrijven nog niet duidelijk wie Peach en Toad nu inspreekt.