Baten Kaitos 1 and 2 Remaster verschijnt op 14 september
PU.nl
Nieuws

Baten Kaitos 1 and 2 Remaster verschijnt op 14 september

Collectie komt naar Nintendo Switch

De releasedatum van Baten Kaitos 1 and 2 Remaster is bekend. De collectie verschijnt op 14 september.

Dat heeft Bandai Namco aangekondigd. De collectie met remasters werd eerder dit jaar al onthuld tijdens een Nintendo Direct en nu is de releasedatum bekend. Het spel komt voor zover bekend alleen uit op Nintendo Switch.

Duidelijk is dat de remasters verbeterde graphics hebben en dat ze nieuwkomers via diverse hulpmiddelen laten kennismaken met de gameplay. Zo is er een Instant KO-optie, waarmee vijanden met één aanval verslagen kunnen worden. Ook is er de optie om gevechten driehonderd procent sneller te laten verlopen. Een 'No Encounters'-optie zorgt ervoor dat spelers geen random encounters tegenkomen tijdens het verkennen van de spelwereld.

Baten Kaitos: Eternal Wings and the Lost Ocean verscheen in 2003 in Japan en in 2005 in Europa. De GameCube-rpg werd ontwikkeld door Xenoblade Chronicles-studio Monolith Soft - inmiddels onderdeel van Nintendo - in samenwerking met tri-Crescendo. Later verscheen de prequel Baten Kaitos Origins, al kwam die GameCube-game nooit in Europa uit. Uniek aan de rpg is dat er een kaartensysteem genaamd Magnus wordt gebruikt.

Watch on YouTube

Reacties

Login of maak een account en praat mee!

Aanbevolen voor jou