Officiële knuffel van olifant-Mario in de maak
Gamer.nl
Nieuws

Officiële knuffel van olifant-Mario in de maak

Super Mario Bros. Wonder is vanaf vandaag verkrijgbaar

Er wordt gewerkt aan een knuffeldier gebaseerd op Mario in olifantenvorm.

De knuffel wordt in samenwerking met Sanei Bokei gemaakt en moet in januari 2024 in Japan verschijnen. Hieronder is te zien hoe de knuffel er uit gaat zien. Of en hoe de knuffel in het Westen wordt aangeboden, is op moment van schrijven niet bekend.

De olifantenversie van Mario komt uit Super Mario Bros. Wonder. Spelers kunnen door een item te pakken in deze vorm veranderen en bijvoorbeeld de slurf gebruiken om vijanden te slaan.

Super Mario Bros. Wonder is vanaf vandaag verkrijgbaar voor Nintendo Switch. Jacco Peek beloonde de game met een 9,5: "Super Mario Bros. Wonder is verrassend, creatief en tegelijk een waardig, tweedimensionaal vervolg op Super Mario Odyssey."

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nieuwe trailers tonen Switch 2-versie van Yakuza 0
Gamer.nl
Nieuws

Nieuwe trailers tonen Switch 2-versie van Yakuza 0

De game komt op 5 juni uit op Nintendo's hybride console

Sega heeft twee nieuwe trailers uitgebracht van Yakuza 0 Director's Cut, dat afgelopen maand voor Nintendo Switch 2 werd aangekondigd.

In de eerste trailer wordt het themanummer van de game ten gehore gebracht, namelijk 'Bubble' door Shonan no Kaze. Ondertussen worden er beelden van de game getoond. In de tweede trailer worden de Engels ingesproken stemmen van hoofdpersonages Kazuma Kiryu en Goro Majima uitgelicht.

Yakuza 0 Director's Cut verschijnt op 5 juni voor Nintendo Switch 2 - tegelijkertijd met de release van de console dus. De nieuwe versie van de game bevat een aantal compleet nieuwe tussenfilmpjes en een nieuwe online multiplayermodus. Yakuza 0 is een prequel op de bekende openwereldreeks (die tegenwoordig 'Like a Dragon' heet), en toont de groeiende macht van Kazuma Kiryu onder de Japanse gangsters.

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Trails in the Sky 1st Chapter arriveert op 19 september
Gamer.nl
Nieuws

Trails in the Sky 1st Chapter arriveert op 19 september

Voor PlayStation 5, Nintendo Switch en Steam

De remake Trails in the Sky 1st Chapter komt op 19 september uit.

Dat werd onlangs in Famitsu aangekondigd (via Gematsu). Het gaat om een wereldwijde release voor PlayStation 5, Nintendo Switch en Steam.

Trails in the Sky 1st Chapter was al aangekondigd en stond in eerste instantie bekend als The Legend of Heroes: Trails in the Sky The 1st. Het is een remake van de klassieke rpg die twintig jaar geleden uitkwam.

Spelwereld Liberl Kingdom is geheel naar drie dimensies overgezet. Er kan daarnaast naadloos geschakeld worden tussen twee vechtmodi: Field Action en Command Battle. De game bevat zowel Engelse als Japanse stemmen.

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!