Game over rijden onder invloed van Switch eShop gehaald
PU.nl
Nieuws

Game over rijden onder invloed van Switch eShop gehaald

De boosdoener is waarschijnlijk een leeftijdsrating van 3+

Need for Spirit Drink & Drive Simulator, een game waarin spelers onder invloed rijden, is van de Nintendo Switch eShop gehaald.

In Need for Spirit Drink & Drive Simulator moeten spelers in hun truck diverse alcoholische dranken naar evenementen en feesten brengen. Ondertussen is het hoofdpersonage zelf ook dronken.

Dat de game van de Switch eShop is gehaald, lijkt vooral te maken te hebben met het feit dat het spel een leeftijdsrating van PEGI 3+ had. Dat insinueerde dat het spel voor leeftijden van drie jaar en ouder geschikt is - iets dat niet strookt met het feit dat men in de game onder invloed van alcohol rijdt. Games waarin men alcohol of drugs gebruikt behoren immers een PEGI 16- of PEGI 18-rating te krijgen.

Need for Spirit Drink & Drive Simulator kwam in 2018 al op Steam uit, waar geen leeftijdsrating te zien is. Eerder dit jaar verscheen het spel ook op Epic Games Store, waar wel een PEGI 16-rating wordt weergegeven. Wat er precies bij de Switch-versie is misgegaan, is op moment van schrijven niet bekend.

Aan Eurogamer geeft PEGI aan dat men de rating van de Switch-versie inmiddels naar PEGI 16 heeft veranderd. Het is dan ook waarschijnlijk dat de game uiteindelijk weer op de Switch eShop wordt geplaatst, nadat de game bij Nintendo door een keuringsproces is gegaan.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Guardian-klasse uit Elden Ring Nightreign getoond
PU.nl
Nieuws

Guardian-klasse uit Elden Ring Nightreign getoond

De game komt op 30 mei uit op pc, PlayStation- en Xbox-consoles

Een nieuwe Elden Ring Nightreign-trailer toont meer van de Guardian-klasse.

Elden Ring Nightreign bevat in totaal acht verschillende Nightfarers - oftewel speelbare personages. In de netwerktest eerder dit jaar waren Wylder, Guardian, Recluse en Duchess speelbaar. Inmiddels zijn ook Ironeye en Raider onthuld. De nieuwe trailer legt de focus op Guardian, een adelaar die zijn vleugels in zijn voordeel gebruikt. Het gaat om een zogeheten 'tank'-personage.

In Elden Ring Nightreign kunnen spelers met z’n drieën op avontuur gaan – of desgewenst alleen – en verkent men Limveld, een verdraaide versie van Limgrave. In dit nieuwe en tegelijk herkenbare gebied moet men drie in-game dagen zien te overleven tussen de vele vijanden en gevaarlijke bazen, waarna men de Nightlord mag proberen te verslaan en krachtige items ontvangt die bij de volgende sessie helpen.

Elden Ring Nightreign is vanaf 30 mei verkrijgbaar op pc, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S en Xbox One. De basiseditie van het spel kost 39,99 euro. Bekijk hier de systeemeisen van de pc-versie.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Warhammer Skulls 2025-livestream gaat veel games tonen
PU.nl
Nieuws

Warhammer Skulls 2025-livestream gaat veel games tonen

De livestream wordt op 22 mei om 18:00 uur uitgezonden

Warhammer Skulls 2025 wordt op 22 mei uitgezonden en zal diverse nieuwe games en updates voor bestaande games presenteren.

Dat heeft Games Workshop onlangs aangekondigd. De livestream zal op 22 mei om 18:00 uur Nederlandse tijd te zien zijn via YouTube en Twitch en gepresenteerd worden door acteur Rahul Kohli, die deze klus al twee keer eerder op zich heeft genomen.

Kijkers kunnen wereldpremières, onthullingen en updates voor games als Warhammer 40,000: Space Marine 2, Warhammer 40,000: Darktide, Warhammer 40,000: Mechanicus 2, Warhammer 40,000: Rogue Trader, Total War: Warhammer 3, Warhammer 40,000: Tacticus, Warhammer 40,000: Vermintide 2, Warhammer 40,000: Warpforge, and Warhammer 40,000: Battlesector verwachten.

Vanaf 22 mei worden er ook diverse kortingen tot wel 90 procent ingezet gerelateerd aan games uit de franchise. Ook kunnen spelers nieuwe content en gratis updates voor diverse spellen verwachten.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!