Grote Lego Pokémon-set zou uit Bulbasaur, Squirtle en Charmander bestaan
De drie starters uit de oorspronkelijke Pokémon-games
Er zijn mogelijke nieuwe details gelekt over de Lego Pokémon-sets die volgend jaar verschijnen. Zo zouden de starters uit de eerste Pokémon-games - Squirtle, Bulbasaur en Charmander - als één grote set beschikbaar komen.
Volgens de geruchten (via Bricktastic) komen er in 2026 in totaal twintig reguliere sets en acht promosets gebaseerd op Pokémon uit. De eerste golf aan sets zou in maart uitkomen, en de tweede en derde golf in de zomer van 2026.
De eerste drie sets die in maart uit zouden komen zouden zich op de volwassenere bouwers richten en dus geen interactieve elementen bevatten, maar puur bedoeld zijn om na het bouwen neer te zetten. De sets zouden op 1 maart beschikbaar komen, al zouden Lego Insiders al vanaf 27 februari tot aanschaf over kunnen gaan.
Eén van de drie sets zou met 587 stenen 59,99 euro gaan kosten. Een tweede set zou 2050 stenen tellen en 199,99 euro gaan kosten. Een derde set bevat volgens de geruchten maar liefst 6838 stenen en gaat 649,99 euro kosten. Die laatste set zou gebaseerd zijn op starters Bulbasaur, Squirtle en Charmander. Dat komt overeen met eerdere geruchten over een grote Pokémon Lego-set.
Over de andere sets die in de zomer verschijnen is nog weinig bekend, behalve dat ze een interactief element zouden bevatten in de vorm van een 'interactieve steen' die het mogelijk maakt om de pokémon tegen elkaar te laten vechten. Deze steen zou reageren op beweging en ook licht en geluid kunnen produceren - het zou daarbij uitmaken hoe je de steen (en dus de pokémon) vasthoudt en beweegt. Lego heeft deze technologie vorig jaar al onder een kleine groep uitgetest.