PU.nl
Nieuws
Nintendo doneert bijna 314 duizend euro voor hulp bij aardbeving Japan
Eerder deze maand doneerde The Pokémon Company al hetzelfde bedrag
Nintendo doneert 50 miljoen yen - volgens de huidige wisselkoers omgerekend bijna 314 duizend euro - aan het Rode Kruis voor hulp aan de slachtoffers van de recente aardbeving in Japan.
Dat kondigde het bedrijf vandaag aan (via VGC). Op 1 januari vond er in Japan een aardbeving van 7.6 op de schaal van Richter plaats. Dat leverde niet alleen veel schade op, ook kwamen er 222 mensen om het leven en zijn er 22 nog vermist.
Naast het bedrag dat Nintendo doneert, biedt het ook gratis reparaties aan voor iedereen die beschadigde Nintendo-hardware heeft als gevolg van de aardbeving.
Eerder deze maand kondigde The Pokémon Company aan ook een bedrag van 50 miljoen yen te doneren aan het Japanse Rode Kruis.
Reacties
Login of maak een account en praat mee!
16-01-2024 17:01
Door: Michel MustersMaakt sinds 2007 onderdeel uit van de PU/Gamer-redactie en richt zich tegenwoordig vooral op het laatste nieuws. Speelt op zo'n beetje elk systeem en heeft vooral een zwak voor The Legend of Zelda en Hollow Knight. Wacht met smart op de onwaarschijnlijke release van een nieuwe Wave Race.Meer van deze auteur >