Van Gogh Museum stopt met weggeven van exclusieve Pokémon-kaart
Gamer.nl
Nieuws

Van Gogh Museum stopt met weggeven van exclusieve Pokémon-kaart

Binnenkort moet het via internet mogelijk zijn de kaart te bemachtigen

Het Van Gogh Museum stopt per direct met het weggeven van de exclusieve Pokémon-kaart.

Eind vorige maand ging er een speciale Pokémon-expositie van start in het Van Gogh Museum te Amsterdam. De expositie bestaat uit een aantal schilderwerken geïnspireerd door Van Goghs zelfportretten en enkele andere bekende werken, zoals De Slaapkamer.

Het museum stelt daarnaast een exclusieve Pokémon Trading Card ter beschikking voor bezoekers die de schattenjacht voltooien en is er een video die uitlegt hoe artiesten een Pikachu tekenen. Mede door de kaart kende de expositie een chaotische opkomst, waaronder veel scalpers die de kaart en andere merchandise met winst wilden doorverkopen.

Het museum schrijft dat het per direct is gestopt met het weggeven van de kaart. De weggeefactie zorgde volgens hen voor onveilige situaties. "Als gevolg van recente voorvallen waarbij een kleine groep individuen een onwenselijke situatie heeft gecreëerd, hebben we de lastige beslissing genomen om de speciale Pikachu x Van Gogh Museum-promokaart niet meer in het museum beschikbaar te stellen. Zo kunnen bezoekers deze speciale collectie schilderijen en de rest van het museum op een veilige en plezierige manier beleven."

De expositie gaat dus wel door, maar de kaart kan niet meer verkregen worden. In de toekomst moet er via de Pokémon Center-website een andere manier komen om de kaart te bemachtigen.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nieuwe trailers tonen Switch 2-versie van Yakuza 0
Gamer.nl
Nieuws

Nieuwe trailers tonen Switch 2-versie van Yakuza 0

De game komt op 5 juni uit op Nintendo's hybride console

Sega heeft twee nieuwe trailers uitgebracht van Yakuza 0 Director's Cut, dat afgelopen maand voor Nintendo Switch 2 werd aangekondigd.

In de eerste trailer wordt het themanummer van de game ten gehore gebracht, namelijk 'Bubble' door Shonan no Kaze. Ondertussen worden er beelden van de game getoond. In de tweede trailer worden de Engels ingesproken stemmen van hoofdpersonages Kazuma Kiryu en Goro Majima uitgelicht.

Yakuza 0 Director's Cut verschijnt op 5 juni voor Nintendo Switch 2 - tegelijkertijd met de release van de console dus. De nieuwe versie van de game bevat een aantal compleet nieuwe tussenfilmpjes en een nieuwe online multiplayermodus. Yakuza 0 is een prequel op de bekende openwereldreeks (die tegenwoordig 'Like a Dragon' heet), en toont de groeiende macht van Kazuma Kiryu onder de Japanse gangsters.

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Trails in the Sky 1st Chapter arriveert op 19 september
Gamer.nl
Nieuws

Trails in the Sky 1st Chapter arriveert op 19 september

Voor PlayStation 5, Nintendo Switch en Steam

De remake Trails in the Sky 1st Chapter komt op 19 september uit.

Dat werd onlangs in Famitsu aangekondigd (via Gematsu). Het gaat om een wereldwijde release voor PlayStation 5, Nintendo Switch en Steam.

Trails in the Sky 1st Chapter was al aangekondigd en stond in eerste instantie bekend als The Legend of Heroes: Trails in the Sky The 1st. Het is een remake van de klassieke rpg die twintig jaar geleden uitkwam.

Spelwereld Liberl Kingdom is geheel naar drie dimensies overgezet. Er kan daarnaast naadloos geschakeld worden tussen twee vechtmodi: Field Action en Command Battle. De game bevat zowel Engelse als Japanse stemmen.

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!