Bandai Namco verkoopt Park Beyond-ontwikkelaar
Limbic Entertainment wordt overgenomen door een privé-investeerder gespecialiseerd in games
Bandai Namco heeft Limbic Entertainment, de ontwikkelaar van Park Beyond, verkocht.
Het uit Duitsland afkomstige Limbic werd in 2022 door Bandai Namco gekocht en in 2023 gaf de uitgever Limbics spel Park Beyond uit. Dat is een pretparkmanagementgame waarin spelers diverse fantasievolle attracties kunnen plaatsen die in sommige gevallen zelfs de wetten van de natuur tarten.
Limbic wordt nu verkocht aan een "privé-investeerder gespecialiseerd in games", al is verder niets duidelijk over deze partij. Bandai Namco op zijn beurt verkoopt de studio om "nieuwe focus aan te brengen in de portfolio op gebieden waar we de sterkste content kunnen leveren".
Volgens Bandai Namco zal Limbic zich blijven richten op "hun creatieve reis in het gespecialiseerde segment van simulatiegames die zich op het bouwen en managen richten." De studio behoudt zijn naam en mensen, ook in leidinggevende posities.
