Delta Force Mobile uitgesteld naar de zomer
PU.nl
Nieuws

Delta Force Mobile uitgesteld naar de zomer

Bèta van pc-versie verscheen afgelopen december

Delta Force Mobile, de mobiele versie van de pas uitgekomen firstpersonshooter, is uitgesteld naar aankomende zomer.

Dat heeft de ontwikkelaar via social media aangekondigd. Volgens de regisseur is de "ervaring van de bovenste plank" die spelers verdienen nog niet gereed voor release en wordt er daarom extra tijd genomen voor de game.

Afgelopen december kwam de open bèta van Delta Force uit op pc. Deze maand stond eigenlijk een versie voor iOS en Android gepland, maar dat wordt nu dus pas aankomende zomer. Zover bekend moet het spel ook nog naar PlayStation en Xbox komen.

Delta Force is een free-to-play-game, maar de bèta bevat wel bepaalde content in de vorm van battle passes en cosmetische items om wapens en voertuigen mee aan te passen. De game bevat player-versus-player-multiplayer, met modi als Havoc Warfare en Hazard Operations. Havoc Warfare is een grootschalige modus waar spelers zowel op land, ter zee en in de lucht strijden. Het gebruik van tanks, helikopters en andere voertuigen komt in deze modus aan bod. Potjes in Havoc Warfare bevatten 20 tot 64 spelers. Hazard Operations plaatst de speler met twee andere spelers in een map, waarna het doel bestaat uit overleven en resources verzamelen.

Negen games in de militaire first-person shooterreeks Delta Force kwamen tussen 1998 en 2009 uit. Oorspronkelijke ontwikkelaar NovaLogic ging in 2016 kopje onder, waarna Timi Studio Group van Tencent er dus mee aan de slag ging.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Zes minuten aan gameplay van Anno 117: Pax Romana
PU.nl
Nieuws

Zes minuten aan gameplay van Anno 117: Pax Romana

Game komt in de loop van dit jaar uit voor pc, PS5 en Xbox Series

Ubisoft heeft een gameplaytrailer van ongeveer zes minuten uitgebracht van het aankomende Anno 117: Pax Romana.

De video kan hieronder worden bekeken. Daarbij wordt morgen vanaf 17:00 uur Nederlandse tijd de game via Twitch gestreamd door de ontwikkelaars.

Anno 117: Pax Romana speelt zich zoals de naam al aangeeft af tijdens de hoogtijdagen van het Romeinse Rijk. Daarbij ligt de nadruk zoals altijd bij Anno op opbouwen in plaats van afbreken. Spelers bouwen een provincie op hun eigen wijze op, of het nou voor de Romeinen of Kelten is. Anno 117: Pax Romana komt later dit jaar uit voor pc, PlayStation 5, Xbox Series X en S en Amazon Luna.

Harry ging onlangs aan de slag met Anno 117 en schreef het volgende in zijn preview: "Anno 117: Pax Romana wordt een relaxte game waarbij je vooral urenlang aan het optimaliseren bent om jouw perfecte samenleving op te bouwen. Het systeem van productieketens is intuïtief genoeg, maar zoals gezegd is er in deze vroege versie nog een chronisch gebrek aan informatie. Hoe het spel uiteindelijk omgaat met conflicten en andere diplomatieke uitdagingen is ook nog de vraag. De antwoorden op onze vragen horen we waarschijnlijk pas als de game aankomende winter verschijnt. Deze eerste kennismaking was gelukkig vooral een plezierige en ontspannen bouwsessie. Anno 117: Pax Romana heeft duidelijk nog wat werk nodig, maar de basis is ouderwets Anno."

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Bevestigd: Naughty Dog werkt aan tweede game naast Intergalactic
PU.nl
Nieuws

Bevestigd: Naughty Dog werkt aan tweede game naast Intergalactic

Neil Druckmann is minder intens betrokken bij het project

Studiobaas Neil Druckmann heeft bevestigd dat het bedrijf niet alleen aan Intergalactic: The Heretic Prophet werkt, maar ook aan een tweede, nog onaangekondigde game.

Dat liet hij weten in de Press X to Continue-podcast van de BBC. Naughty Dog heeft wel vaker aan twee games tegelijk gewerkt, en voorheen werden natuurlijk zowel Intergalactic als de inmiddels geannuleerde The Last of Us-online game tegelijk ontwikkeld. Nu is duidelijk dat er naast Intergalactic inderdaad nog een game in ontwikkeling is.

"We hebben meerdere regisseurs op Intergalactic zitten", aldus Druckmann. "Ik werk samen met twee regisseurs: Matthew Gallant en Kurt Margenau. Daarnaast helpt Clair Carré mee met het schrijfwerk. Dus op sommige momenten ben ik er niet en hebben zij de leiding. Ik kom weer terug en ben verrast door en geniet van bepaalde keuzes die ze hebben gemaakt. Andere keuzes frustreren me juist en moeten we veranderen, of we discussiëren er over."

Hij vervolgt: "Er wordt aan nog een game gewerkt bij Naughty Dog waarbij ik eerder een producentenrol heb aangenomen en als een mentor functioneer. Ik kijk naar dit andere team, en geef feedback waar nodig. Ik hou van al deze rollen, en het feit dat ik er tussen kan wisselen maakt mijn werk erg spannend - het voelt altijd verfrissend aan. Ik verveel me nooit."

Details over het tweede project van Naughty Dog zijn er nog niet. Eerder dit jaar gingen er al geruchten over een tweede project bij de studio dat al drie jaar in ontwikkeling was. Toen werd geclaimd dat het niet om The Last of Us: Part 3 gaat, en dat Shaun Escayg - bekend van Uncharted: The Lost Legacy en Marvel's Avengers - de regisseur is.

Intergalactic: The Heretic Prophet werd eind vorig jaar tijdens The Game Awards onthuld. De PlayStation 5-game van de studio achter The Last of Us en Uncharted draait zoals gezegd om Jordan, een gevaarlijke premiejager die tijdens haar jacht op een doelwit op de verre planeet Sempiria belandt. De communicatie tussen de planeet en de rest van het universum is honderden jaren geleden al verloren gegaan. Daarbij zal een fictieve religie een belangrijke rol spelen binnen de game - mogelijk een heet hangijzer waar online gemengde reacties op zullen komen.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!