Er bestond een PlayStation 2-versie van de eerste Shenmue
PU.nl
Nieuws

Er bestond een PlayStation 2-versie van de eerste Shenmue

Makers zouden Ryu Ga Gotoku Studio wel op een nieuw deel willen zetten

Sega heeft een PlayStation 2-versie van de allereerste Shenmue gemaakt die nooit is uitgebracht.

Dat blijkt uit een Famitsu-interview met programmeurs Takeshi Hirai en Makoto Wada (via ResetEra). Eerstgenoemde: "Ik heb een PS2-versie van de eerste game gemaakt. Die is nooit uitgekomen, maar intern bestond er een versie die op de PS2 draaide. We hebben ook een Xbox-versie gemaakt, maar alleen Shenmue 2 kwam uit in Noord-Amerika."

De eerste Shenmue verscheen oorspronkelijk op de Dreamcast in 2000. Pas in 2018 kwam de game naar PlayStation, Xbox en pc. Het spel staat bekend om de vrijheid die gamers krijgen in een open spelwereld.

Overigens liet Eigo Kasahara, de planning director van Shenmue, in het interview weten dat hij de makers van de Like a Dragon-reeks wel zou toevertrouwen met het maken van een nieuwe Shenmue-game. "Als Ryu Ga Gotoku Studio het zou maken, zou het volgens mij een erg toffe Shenmue worden." Het meest recente deel in de reeks, Shenmue 3, kwam in 2019 uit.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Guardian-klasse uit Elden Ring Nightreign getoond
PU.nl
Nieuws

Guardian-klasse uit Elden Ring Nightreign getoond

De game komt op 30 mei uit op pc, PlayStation- en Xbox-consoles

Een nieuwe Elden Ring Nightreign-trailer toont meer van de Guardian-klasse.

Elden Ring Nightreign bevat in totaal acht verschillende Nightfarers - oftewel speelbare personages. In de netwerktest eerder dit jaar waren Wylder, Guardian, Recluse en Duchess speelbaar. Inmiddels zijn ook Ironeye en Raider onthuld. De nieuwe trailer legt de focus op Guardian, een adelaar die zijn vleugels in zijn voordeel gebruikt. Het gaat om een zogeheten 'tank'-personage.

In Elden Ring Nightreign kunnen spelers met z’n drieën op avontuur gaan – of desgewenst alleen – en verkent men Limveld, een verdraaide versie van Limgrave. In dit nieuwe en tegelijk herkenbare gebied moet men drie in-game dagen zien te overleven tussen de vele vijanden en gevaarlijke bazen, waarna men de Nightlord mag proberen te verslaan en krachtige items ontvangt die bij de volgende sessie helpen.

Elden Ring Nightreign is vanaf 30 mei verkrijgbaar op pc, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S en Xbox One. De basiseditie van het spel kost 39,99 euro. Bekijk hier de systeemeisen van de pc-versie.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Warhammer Skulls 2025-livestream gaat veel games tonen
PU.nl
Nieuws

Warhammer Skulls 2025-livestream gaat veel games tonen

De livestream wordt op 22 mei om 18:00 uur uitgezonden

Warhammer Skulls 2025 wordt op 22 mei uitgezonden en zal diverse nieuwe games en updates voor bestaande games presenteren.

Dat heeft Games Workshop onlangs aangekondigd. De livestream zal op 22 mei om 18:00 uur Nederlandse tijd te zien zijn via YouTube en Twitch en gepresenteerd worden door acteur Rahul Kohli, die deze klus al twee keer eerder op zich heeft genomen.

Kijkers kunnen wereldpremières, onthullingen en updates voor games als Warhammer 40,000: Space Marine 2, Warhammer 40,000: Darktide, Warhammer 40,000: Mechanicus 2, Warhammer 40,000: Rogue Trader, Total War: Warhammer 3, Warhammer 40,000: Tacticus, Warhammer 40,000: Vermintide 2, Warhammer 40,000: Warpforge, and Warhammer 40,000: Battlesector verwachten.

Vanaf 22 mei worden er ook diverse kortingen tot wel 90 procent ingezet gerelateerd aan games uit de franchise. Ook kunnen spelers nieuwe content en gratis updates voor diverse spellen verwachten.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!