PU.nl
Nieuws
Games Done Quick gaat geld ophalen voor slachtoffers orkaan Helene
Aankomend weekend worden er weer speedruns uitgezonden
Games Done Quick houdt aankomende vrijdag tot en met zondag een livestream-evenement om geld op te halen voor mensen die getroffen zijn door orkaan Helene.
Tijdens de Games Done Quick-evenementen worden er speedruns van allerlei oude en nieuwe games gehouden. Dit wordt live uitgezonden en kijkers kunnen ondertussen geld doneren, dat naar goede doelen wordt overgemaakt.
Meermaals per jaar worden er vaste streamingevenementen gehouden, maar dit keer gaat het om een ongepland eenmalig evenement in verband met orkaan Helene, een van de dodelijkste orkanen in de VS ooit.
Games Done Quick haalt met zijn streamingevenementen met regelmaat meerdere miljoenen dollars op voor bijvoorbeeld Artsen Zondere Grenzen.
Reacties
Login of maak een account en praat mee!
07-10-2024 11:10
Door: Michel MustersMaakt sinds 2007 onderdeel uit van de PU/Gamer-redactie en richt zich tegenwoordig vooral op het laatste nieuws. Speelt op zo'n beetje elk systeem en heeft vooral een zwak voor The Legend of Zelda en Hollow Knight. Wacht met smart op de onwaarschijnlijke release van een nieuwe Wave Race.Meer van deze auteur >