Sega verhoogt salaris van Japanse werknemers
PU.nl
Nieuws

Sega verhoogt salaris van Japanse werknemers

In 2023 ging het salaris ook al omhoog

Sega heeft aangekondigd dat het salaris van zijn werknemers in Japan verhoogd wordt.

Het zal gaan om een verhoging van het salaris voor fulltime werknemers, alsmede een verhoging van het startsalaris voor nieuwe werknemers. Ruim twee jaar geleden verhoogde het bedrijf ook het salaris van werknemers in Japan.

Het salaris van bestaande fulltimers zal op 1 april 2026 met ongeveer tien procent omhoog gaan. Dat geld komt deels voort uit het huidige bonussysteem, dat deels onderdeel wordt van het vaste loon.

Sega doet dit naar eigen zeggen om "een omgeving te creëren waarin werknemers met gemoedsrust kunnen werken ondanks de veranderingen zoals stijgende prijzen". Ook is het de bedoeling dat dit nieuwe werknemers aantrekt om zo "wereldwijd competitief te blijven".

Zoals gezegd verhoogde Sega in 2023 ook al het salaris van werknemers. Het basissalaris ging toen met 35 procent omhoog.

Reacties

Login of maak een account en praat mee!

Aanbevolen voor jou