50.000 spelers krijgen permaban in Call of Duty: Warzone
Gamer.nl
Nieuws

50.000 spelers krijgen permaban in Call of Duty: Warzone

Activision heeft meer dan 50.000 spelers een permanente ban gegeven in Call of Duty: Warzone. Dat maakte uitgever Activision bekend in een blogpost.

Call of Duty: Warzone kwam in februari uit op verschillende gameplatformen. De game had een succesvolle release met meer dan zes miljoen mensen die Warzone in de eerste 24 uur gespeeld hebben. Nu heeft Activision in een blogpost bekendgemaakt dat er sinds de release meer dan 50.000 spelers een permanente ban hebben gekregen. De uitgever laat weten dat er geen plek is voor valsspelen in haar spellen, waaronder Warzone. “We nemen elke vorm van valsspelen serieus. Het is belangrijk een eerlijk en gelijkwaardig speelveld te behouden. Het is een van onze hoogste prioriteiten” stelt het bedrijf.

Activision is stellig over valsspelers: “Wij weten dat er geen snelle oplossing is om ze tegen te gaan, daarom handhaven wij elk uur van elke dag." Speciale teams houden de data van Warzone continu in de gaten en identificeren mogelijke etterbakken. Hieronder vallen bijvoorbeeld spelers die gebruik maken van wallhacks (waardoor je spelers ook achter muren kunt zien) en aimbots (hack die je helpt met richten). “We zijn vastbesloten om iedereen een eerlijke en fijne ervaring te geven,” sluit Activision het bericht af.

Call of Duty: Warzone is nu uit op de Xbox One, pc en PlayStation 4.

©GMRimport

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Sackboy is uit het PlayStation Productions-logo gegooid
Gamer.nl
Nieuws

Sackboy is uit het PlayStation Productions-logo gegooid

Wat betekent dat voor de toekomst van het personage?

Sackboy - bekend van de LittleBigPlanet-games en Sackboy: A Big Adventure - maakt geen onderdeel meer uit van het huidige PlayStation Productions-logo.

Socialmediagebruiker realradec onthulde na het zien van de Until Dawn-film dat Sackboy niet meer in het PlayStation Productions-logo voorafgaand aan de film voorkomt. Voorheen maakte Sackboy nog wel onderdeel uit van dit logo. Andere personages zoals Ratchet and Clank, Astro Bot en Nathan Drake komen nog wel voor in het logo.

Het is op moment van schrijven niet bekend waarom Sackboy niet meer in het logo voorkomt, maar Sony lijkt steeds minder nadruk op het personage en de LittleBigPlanet-franchise te leggen. Zo zijn LittleBigPlanet 3 en alle LittleBigPlanet-dlc vorig jaar uit de PlayStation Store gehaald. Wel is Sackboy: A Big Adventure nog altijd te koop.

Vorig jaar bleek dat Sony-studio Media Molecule, dat de eerste LittleBigPlanet-games heeft ontwikkeld, bijna werd opgeheven tijdens een ontslagronde. Zover bekend werkt de studio inmiddels al een tijdje aan een nieuwe IP, die naar verluidt niet op de meest recente game van de ontwikkelaar, Dreams, lijkt.

View post on X

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Gerucht: Half-Life 3 al van begin tot eind speelbaar
Gamer.nl
Nieuws

Gerucht: Half-Life 3 al van begin tot eind speelbaar

Er gaan al geruime tijd geruchten over de komst van de game

Het nog onaangekondigde Half-Life 3 zou al vanaf begin tot eind speelbaar zijn bij Valve.

Dat claimt gerenommeerde Half-Life-insider Tyler McVicker. In een recente livestream beantwoordde hij vragen van kijkers. Zo werd hij gevraagd wanneer Half-Life 3 uitkomt, waarop hij het volgende meldde: "Waarschijnlijk dit jaar, of de aankondiging vindt in ieder geval dit jaar plaats."

Hij liet daarbij weten dat de ontwikkeling van het spel al vergevorderd is. "De game is van begin tot eind speelbaar. De ontwikkeling is verder gevorderd dan ooit, en ze zijn nu aan het optimaliseren. Ze zetten de puntjes op de i."

Afgelopen jaar claimde Valve-insider Gabe Follower meermaals informatie over een langverwacht vervolg op Half-Life 2 te hebben. Rond de jaarwisseling meldde hij bijvoorbeeld dat er al enkele maanden speeltests voor de game werden gehouden. Dit jaar liet hij daarbij weten dat de game wordt geoptimaliseerd.

Officieel is er nog altijd geen Half-Life 3 aangekondigd, al hintte de stemacteur achter het personage G-Man mogelijk wel naar de komst van de game.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!