MotoGP 19 inclusief elektrische MotoE-klasse aangekondigd
PU.nl
Nieuws

MotoGP 19 inclusief elektrische MotoE-klasse aangekondigd

Op het Youtube-kanaal van PlayStation is MotoGP 19 aangekondigd. Het motorracespel wordt op 6 juni uitgebracht en maakt onder andere gebruik van machine learning.

De aankondigingsvideo laat in een snel tempo een aantal vernieuwingen zien in de game. Zo wordt MotoE, de elektrische raceklasse van het motorracen, voor het eerst geïntroduceerd, zijn er 49 coureurs die zijn veranderd van klasse of team en kan gespeeld worden als een aantal bekende coureurs uit het verleden in historische uitdagingen.

De tegenstanders in MotoGP 19 worden bestuurd door een neuraal netwerk. Deze maakt gebruik van machine learning om te kunnen leren en reageren als een mens, waardoor het racen tegen computers voelt als het spelen tegen echte tegenstanders. Verder is er een functie beschikbaar in het spel waarmee spelers hun eigen helm kunnen ontwerpen en belooft MotoGP 19 toegewijde multiplayer-servers, zodat spelers geen last hebben van lag of vertraging.

Watch on YouTube

MotoGP is verkrijgbaar vanaf 6 juni voor pc, PlayStation 4, Nintendo Switch en Xbox One.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Battle for Brooklyn-uitbreiding voor The Division 2 nu verkrijgbaar
PU.nl
Nieuws

Battle for Brooklyn-uitbreiding voor The Division 2 nu verkrijgbaar

Inclusief nieuwe wapens en skills, en speelt zich gedurende het najaar af

De Battle for Brooklyn-dlc voor Tom Clancy's The Division 2 is vandaag uitgekomen.

Sinds vanochtend is de game offline voor onderhoud, en die zou elk moment - mogelijk zelfs wanneer je dit leest - voorbij kunnen zijn. De Battle for Brooklyn-uitbreiding speelt zich in het najaar af, waarbij spelers door plekken als Brooklyn Heights en Dumbo trekken om daar allerlei nieuwe uitdagingen voorgeschoteld te krijgen.

Spelers nemen het op tegen Rikers en Cleaners die vanuit Manhattan over de rivier zijn gestoken. Vijanden hebben nu 'Purple Flame', een nieuw type wapen. Ook nieuw is een aangepaste Smart Cover-skill met nieuwe offensieve en defensieve varianten, alsmede een Catalyst-masker die bonussen geeft wanneer schade wordt uitgedeeld. De uitbreiding kan zowel alleen als in co-op doorlopen worden.

De uitbreiding kost 15 euro. Meer informatie over de uitbreiding en de bijbehorende gratis Crossroads-upgrade is via de officiële website te vinden, en hieronder is de launchtrailer te zien. The Division 2 is verkrijgbaar op PlayStation 4, Xbox One (en PS5 en Xbox Series-consoles via backward compatibility) en pc. Ubisoft werkt ondertussen aan The Division 3, al is daar nog niets over bekend.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Check de launchtrailer van Elden Ring Nightreign
PU.nl
Nieuws

Check de launchtrailer van Elden Ring Nightreign

De game komt aanstaande vrijdag uit voor pc, PlayStation en Xbox

Fromsoftware en Bandai Namco hebben de launchtrailer van het later deze week te verschijnen Elden Ring Nightreign uitgebracht.

De actievolle trailer duurt bijna 2 minuten en kan hieronder worden bekeken. De PU-review van de game volgt overigens zeer spoedig.

In Elden Ring Nightreign kunnen spelers met z’n drieën op avontuur gaan – of desgewenst alleen – en verkent men Limveld, een verdraaide versie van Limgrave. In dit nieuwe en tegelijk herkenbare gebied moet men drie in-game dagen zien te overleven tussen de vele vijanden en gevaarlijke bazen, waarna men de Nightlord mag proberen te verslaan en krachtige items ontvangt die bij de volgende sessie helpen.

Elden Ring Nightreign bevat in totaal acht verschillende Nightfarers - oftewel speelbare klassen - om uit te kiezen. In de netwerktest eerder dit jaar waren Wylder, Guardian, Recluse en Duchess speelbaar. Inmiddels zijn ook Ironeye, Revenant, Executor en Raider onthuld.

Elden Ring Nightreign is vanaf aanstaande vrijdag verkrijgbaar op pc, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S en Xbox One. De basiseditie van het spel kost 39,99 euro. Onlangs werd gemeld dat FromSoftware ergens na release van de game mogelijk de optie om de game met z'n tweeën te doorlopen toevoegt.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!