Airplane Mode simuleert de verveling van echt vliegen
Gamer.nl
Nieuws

Airplane Mode simuleert de verveling van echt vliegen

Ontwikkelaar Hosni en uitgever AMC hebben een nieuwe game genaamd Airplane Mode onthuld. In dit spel wordt een zes uur lange vlucht zo accuraat mogelijk gesimuleerd vanuit het standpunt van de passagier.

Airplane Mode is volgens de ontwikkelaar "De meest realistische vluchtsimulatie ooit gemaakt". Bij een realistische vlucht hoort uiteraard ook een taxirit, het opstijgen, landen, medepassagiers en de crew. Elke vlucht heeft willekeurige elementen. Voorbeelden hiervan zijn turbulentie, huilende baby's en slechte wifi.

Spelers hebben genoeg te doen tijdens de vlucht, zo is er bijvoorbeeld een compleet entertainmentsysteem aanwezig. Daarnaast kunnen spelers aan de slag met Sudoku- en kruiswoordpuzzels. Bovendien zijn er instructiekaarten en veiligheidsvideo's in de stoelen te vinden om passagiers van extra veiligheid te voorzien. Als het bovenstaande niet genoeg is, kunnen spelers altijd nog in hun handbagage graaien om hun koptelefoon aan te sluiten of een goed boek te pakken.

Airplane Mode wordt tijdens deDesert Bus Charity-livestream, die inmiddels begonnen is, volledig onthuld. Desert Bus is een soortgelijke game, waarin spelers een bus acht uur lang besturen om van Tucson, Arizone naar Las Vegas, Nevada te komen.

Bekijk hieronder alvast een aantal screenshots van Airplane Mode.

©GMRimport

©GMRimport

©GMRimport

De alpha-versie van Airplane Mode verschijnt naar verluidt vandaag. De volledige game wordt ergens volgend jaar verwacht en verschijnt alleen voor pc.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Deze Switch-games ontvangen gratis Switch 2-upgrades
Gamer.nl
Nieuws

Deze Switch-games ontvangen gratis Switch 2-upgrades

Super Mario Odyssey, Captain Toad, Arms en meer

Nintendo heeft een overzicht gepubliceerd van hun Switch-games die op Nintendo Switch 2 een gratis upgrade ontvangen.

Het was al bekend dat diverse Switch-games een betaalde upgrade op Switch 2 krijgen. Afhankelijk van de hoeveelheid nieuwe content gaat dat 10 tot 20 euro kosten. Denk aan games als Zelda: Breath of the Wild en Tears of the Kingdoms, Kirby en de Vergeten Wereld en Super Mario Party Jamboree.

Diverse games van Nintendo zelf ontvangen op Switch 2 echter ook gratis upgrades. Deze moeten de prestaties van de game op Switch 2 verbeteren, of bevatten daardoor ondersteuning voor Switch 2-features zoals GameShare. De precieze inhoud van de upgrade verschilt per game. Hier is een overzicht van de games die gratis upgrades ontvangen te vinden. Het gaat om de volgende spellen:

  • Arms

  • Captain Toad: Treasure Tracker

  • Super Mario Odyssey

  • Super Mario 3D World + Bowser's Fury

  • Clubhouse Games

  • The Legend of Zelda: Link's Awakening

  • The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom

  • Game Builder Garage

  • New Super Mario Bros. U Deluxe

  • Pokémon Scarlet en Violet

  • Big Brain Academy: Brain vs. Brain

De Nintendo Switch 2 komt wereldwijd op 5 juni uit en gaat 469,99 euro kosten, al komt er ook een versie van de console voor 509,99 euro beschikbaar waar een digitale code voor Mario Kart World bij zit. De reserveringen zijn in Nederland al enige tijd geopend - houd pre-order-mogelijkheden hier in de gaten.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Legion-uitbreiding voor Eve Online komt op 27 mei uit
Gamer.nl
Nieuws

Legion-uitbreiding voor Eve Online komt op 27 mei uit

En Eve Vanguard komt in de zomer van 2026

Ontwikkelaar CCP Games heeft aangekondigd dat de volgende uitbreiding voor de MMO Eve Online, Legion genaamd, vanaf 27 mei beschikbaar is.

Dat deed het bedrijf middels een trailer, die hieronder te bekijken is. De uitbreiding voegt zogenaamde Freelance Jobs toe, waarmee spelers die zelf een in-game bedrijf hebben opgezet bepaalde klussen beschikbaar kunnen stellen. Andere spelers kunnen die vervolgens uitvoeren voor dat bedrijf om hun reputatie vast te stellen. 

Ook worden er twee nieuwe warships toegevoegd aan het spel - de Babaroga en Sarathiel - en met nieuwe sovereignty updates krijgen spelers meer manieren om hun terreinen te ontdekken en grondstoffen beter te controleren. 

CCP Games kondigde ook aan dat het gelimiteerd pre-alpha access event Nemesis op 16 september van dit jaar begint, voordat Eve Vanguard in early access gaat. Vanguard betreft een first-person shooter-titel in het Eve-universum die in de zomer van 2026 uit moet komen.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!