Apex Legends lekte een jaar geleden via Reddit
PU.nl
Nieuws

Apex Legends lekte een jaar geleden via Reddit

Apex Legends lekte een jaar geleden al uit op Reddit. Dat blijkt uit een oud bericht op Reddit waarop de map al was te zien.

De gebruiker die elf maanden geleden de map van Apex Legends op een Titanfall Reddit-forum plaatste, werd destijds niet serieus genomen. Niet alleen geloofde niemand hem, de reacties waren ook niet al te positief over de mogelijke nieuwe game.

©GMRimport

“Ik hoop niet dat dit waar is” en “Beter komt er geen battle royale modus aan” waren veel voorkomende reacties. Verder waren er veel reacties van mensen die er heilig van overtuigd waren dat het nieuws niet echt was. Niet onterecht, gezien de grote hoeveelheid neplekken op het internet. Gelukkig voor huidige Apex-spelers klopte het wel.

De battle royale game is razend populair voor zowel beginnende als ervaren spelers. De Legends maken de game divers door de verschillende vaardigheden waar je mee om moet leren gaan. Bovendien kan je in deze battle royale je teamgenoten tot leven brengen. Wil je beter worden in de game? Check hier dan een paar tips.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Aanpasbare Mandalorian-skin vandaag in Fortnite verkrijgbaar
PU.nl
Nieuws

Aanpasbare Mandalorian-skin vandaag in Fortnite verkrijgbaar

Ook kunnen Scout, Supply, Heavy en Medic Mandalorian aan je squad toegevoegd worden

Vandaag verschijnt er een aanpasbare skin in de Fortnite Item Shop gebaseerd op Star Wars-personage Mandalorian.

Voordat het huidige Star Wars-seizoen van Fortnite begon lekte de skin al uit. Hoewel vele spelers hoopten dat het onderdeel zou uitmaken van de battle pass, bleek dit niet het geval te zijn.

Vandaag verschijnt de skin dan alsnog in de Item Shop. Eerder was er al een Mandalorian-skin beschikbaar in Fortnite, maar die was alleen te ontgrendelen via een eerdere battle pass. Daarbij is deze nieuwe skin naar verluidt aanpasbaar naar eigen smaak. Denk aan de stijl en kleur van het pak en de helm. De skin kost waarschijnlijk 1800 V-Bucks of in een bundel met een Back Bling, Pickaxe en twee emotes voor 2500 V-Bucks.

Het is verder mogelijk voor spelers om een Scout, Supply, Heavy en Medic Mandalorian toe te voegen aan hun squad. Ook wordt de Mandalorian Jetpack weer ontgrendeld, en kunnen er wapens als de dual-wield WESTAR-34 Blaster Pistols en Amban Sniper Rifle worden gebruikt.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Lies of P krijgt nieuwe moeilijkheidsgraden en Boss Rush-modus
PU.nl
Nieuws

Lies of P krijgt nieuwe moeilijkheidsgraden en Boss Rush-modus

De nieuwe toevoegingen komen tegelijk met de Overture-dlc uit

Tegelijk met de aankomende Lies of P-uitbreiding Overture zullen nieuwe moeilijkheidsgraden en een 'Boss Rush'-modus aan de game worden toegevoegd.

Dat blijkt uit previews van de dlc die gisteren online zijn gekomen. De moeilijkheidsgraad van de oorspronkelijke game blijft aanwezig en wordt vanaf de komst van de dlc 'Legendary Stalker' genoemd, maar er komen ook twee nieuwe moeilijkheidsgraden, genaamd 'Butterfly's Guidance' en 'Awakened Puppet'. Eerstgenoemde nieuwe moeilijkheidsgraad moet de game toegankelijker maken - een opvallende toevoeging voor een soulslike.

Daarnaast zal de dlc de Battle Memories-modus toevoegen. Hierin kunnen alle bazen uit de hoofdgame en de dlc bevochten worden. Daarnaast is er een variatie op de modus genaamd Death March, waarin spelers drie bazen achter elkaar moeten verslaan met gelimiteerde middelen. De nieuwe moeilijkheidsgraden en modi worden tegelijk met de dlc als gratis update aan de basisgame toegevoegd.

Lies of P: Overture moet ergens gedurende aankomende zomer naar PlayStation 5, Xbox Series X en S en pc komen en speelt zich af voor het hoofdspel. Daarbij komt men er achter hoe de gebeurtenissen in Lies of P in gang zijn gezet - oftewel het begin van Puppet Frenzy. Hieronder is uitgebreide gameplay van de dlc te zien die door VGC werd geüpload.

Lies of P is beschikbaar voor PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S, Xbox One en pc. De game is gebaseerd op het klassieke Italiaanse verhaal Pinocchio, tegenwoordig vooral bekend van de Disney-film Pinokkio. Spelers besturen Pinocchio, die naar Mr. Gepetto zoekt, de enige persoon die de in verval geraakte stad Krat kan redden. P heeft een mechanische arm die als gereedschap of wapen kan dienen. Zo kan hij vijanden ermee naar zich toe trekken, of er een vlammenwerper op monteren.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!