PU.nl
Nieuws
Astral Chain-regisseur werkt aan nieuw project
Takahisa Taura, de regisseur van Astral Chain, werkt aan een nieuw project.
Dat laat Atsushi Inaba, de baas van ontwikkelaar PlatinumGames, weten in een interview met VGC. "We moeten onze superster bezig houden! Hij werkt aan iets, maar ik kan niet vertellen wat het is."
Inaba kon ook niet vertellen wanneer het nieuwe spel wordt onthuld. Wel liet hij weten "dat het fijn zou zijn" als het project binnenkort wordt aangekondigd.
Takahisa Taura werkte als lead designer aan Nier: Automata en was daarna de regisseur van Astral Chain. Laatstgenoemde game verscheen in 2019 voor Nintendo Switch.
Reacties
Login of maak een account en praat mee!
15-09-2021 06:09
Door: Michel MustersMaakt sinds 2007 onderdeel uit van de PU/Gamer-redactie en richt zich tegenwoordig vooral op het laatste nieuws. Speelt op zo'n beetje elk systeem en heeft vooral een zwak voor The Legend of Zelda en Hollow Knight. Wacht met smart op de onwaarschijnlijke release van een nieuwe Wave Race.Meer van deze auteur >