‘Call of Duty: Modern Warfare 2 wordt begin juni onthuld’
Gamer.nl
Nieuws

‘Call of Duty: Modern Warfare 2 wordt begin juni onthuld’

Naar verluidt vindt de onthulling van Call of Duty: Modern Warfare 2 begin juni plaats en zal de multiplayer-onthulling volgen in augustus.

Dat meldt Tom Henderson van Exputer op basis van “diverse bronnen”. De onthulling zou begin juni plaatsvinden door middel van een “gestandaardiseerde onthullingstrailer die we zijn komen te verwachten van Call of Duty”. Henderson zegt dat die trailer waarschijnlijk alleen beelden van de singleplayer-campagne bevat.

Enkele bronnen melden aan Henderson dat de gameplayonthulling ergens deze zomer zal plaatsvinden, “op een event die plaatsvindt wanneer E3 gehouden zou worden”. Henderson noemt de datum 2 juni voor de onthulling en verwijst daarbij onder andere naar onderstaande tweet van TheGhostOfHope, die het eerder bij het juiste eind had met Call of Duty-lekken.

De multiplayeronthulling vindt volgens Henderson waarschijnlijk plaats in augustus. Hij zegt nog niet te weten of dat gecombineerd wordt met een Warzone-evenement, zoals voorgaande jaren het geval was.

Infinity Ward heeft tot nu toe alleen nog het logo van Call of Duty: Modern Warfare 2 onthuld. Er is nog geen releasedatum bekend, en ook is nog niet officieel bevestigd voor welke platformen het spel uitkomt. 

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nieuwe trailers tonen Switch 2-versie van Yakuza 0
Gamer.nl
Nieuws

Nieuwe trailers tonen Switch 2-versie van Yakuza 0

De game komt op 5 juni uit op Nintendo's hybride console

Sega heeft twee nieuwe trailers uitgebracht van Yakuza 0 Director's Cut, dat afgelopen maand voor Nintendo Switch 2 werd aangekondigd.

In de eerste trailer wordt het themanummer van de game ten gehore gebracht, namelijk 'Bubble' door Shonan no Kaze. Ondertussen worden er beelden van de game getoond. In de tweede trailer worden de Engels ingesproken stemmen van hoofdpersonages Kazuma Kiryu en Goro Majima uitgelicht.

Yakuza 0 Director's Cut verschijnt op 5 juni voor Nintendo Switch 2 - tegelijkertijd met de release van de console dus. De nieuwe versie van de game bevat een aantal compleet nieuwe tussenfilmpjes en een nieuwe online multiplayermodus. Yakuza 0 is een prequel op de bekende openwereldreeks (die tegenwoordig 'Like a Dragon' heet), en toont de groeiende macht van Kazuma Kiryu onder de Japanse gangsters.

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Trails in the Sky 1st Chapter arriveert op 19 september
Gamer.nl
Nieuws

Trails in the Sky 1st Chapter arriveert op 19 september

Voor PlayStation 5, Nintendo Switch en Steam

De remake Trails in the Sky 1st Chapter komt op 19 september uit.

Dat werd onlangs in Famitsu aangekondigd (via Gematsu). Het gaat om een wereldwijde release voor PlayStation 5, Nintendo Switch en Steam.

Trails in the Sky 1st Chapter was al aangekondigd en stond in eerste instantie bekend als The Legend of Heroes: Trails in the Sky The 1st. Het is een remake van de klassieke rpg die twintig jaar geleden uitkwam.

Spelwereld Liberl Kingdom is geheel naar drie dimensies overgezet. Er kan daarnaast naadloos geschakeld worden tussen twee vechtmodi: Field Action en Command Battle. De game bevat zowel Engelse als Japanse stemmen.

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!