Cliff Bleszinski werkt aan een nieuw project
Gamer.nl
Nieuws

Cliff Bleszinski werkt aan een nieuw project

Voormalige Gears of War-ontwikkelaar Cliff Bleszinski werkt aan een nieuw project.

Op Twitter meldt Bleszinski dat hij "aan nieuwe dingen werkt", en dat het "elke dag weer een kwelling is om er niet over te praten". Bleszinski zegt nergens dat hij specifiek aan een game werkt. In een vervolgtweet meldt hij dan ook: "Houd er rekening mee dat het niet noodzakelijk een game betreft."

Bleszinski stond in de jaren 00 ook wel bekend als CliffyB. Hij was de lead designer van Gears of War, maar richtte uiteindelijk zijn eigen studio op waarmee hij de games Lawbreakers en Radical Heights lanceerde. Beide spellen behaalden niet het beoogde succes. In 2018 meldde hij een pauze in te lasten voor zijn werk in de game-industrie.

Nederlandse game-ontwikkelaar en Vlambeer-oprichter Rami Ismail wijst Bleszinski op Twitter grappend in de hoek om aan te geven dat hij niet over het project mag praten. Mogelijk is Ismail dus ook betrokken bij het project, al is dit niet bevestigd.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nieuwe trailers tonen Switch 2-versie van Yakuza 0
Gamer.nl
Nieuws

Nieuwe trailers tonen Switch 2-versie van Yakuza 0

De game komt op 5 juni uit op Nintendo's hybride console

Sega heeft twee nieuwe trailers uitgebracht van Yakuza 0 Director's Cut, dat afgelopen maand voor Nintendo Switch 2 werd aangekondigd.

In de eerste trailer wordt het themanummer van de game ten gehore gebracht, namelijk 'Bubble' door Shonan no Kaze. Ondertussen worden er beelden van de game getoond. In de tweede trailer worden de Engels ingesproken stemmen van hoofdpersonages Kazuma Kiryu en Goro Majima uitgelicht.

Yakuza 0 Director's Cut verschijnt op 5 juni voor Nintendo Switch 2 - tegelijkertijd met de release van de console dus. De nieuwe versie van de game bevat een aantal compleet nieuwe tussenfilmpjes en een nieuwe online multiplayermodus. Yakuza 0 is een prequel op de bekende openwereldreeks (die tegenwoordig 'Like a Dragon' heet), en toont de groeiende macht van Kazuma Kiryu onder de Japanse gangsters.

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Trails in the Sky 1st Chapter arriveert op 19 september
Gamer.nl
Nieuws

Trails in the Sky 1st Chapter arriveert op 19 september

Voor PlayStation 5, Nintendo Switch en Steam

De remake Trails in the Sky 1st Chapter komt op 19 september uit.

Dat werd onlangs in Famitsu aangekondigd (via Gematsu). Het gaat om een wereldwijde release voor PlayStation 5, Nintendo Switch en Steam.

Trails in the Sky 1st Chapter was al aangekondigd en stond in eerste instantie bekend als The Legend of Heroes: Trails in the Sky The 1st. Het is een remake van de klassieke rpg die twintig jaar geleden uitkwam.

Spelwereld Liberl Kingdom is geheel naar drie dimensies overgezet. Er kan daarnaast naadloos geschakeld worden tussen twee vechtmodi: Field Action en Command Battle. De game bevat zowel Engelse als Japanse stemmen.

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!