PU.nl
Nieuws
Cross save-optie The Witcher 3 komt niet naar PS4 en Xbox One
De mogelijkheid om savefiles uit te wisselen tussen de Switch- en pc-versies van The Witcher 3: Wild Hunt komt niet naar andere platforms.
Dat meldt CD Projekt Red aan USgamer. De optie zou "specifiek voor de Switch-versie zijn ontwikkeld, samen met Saber Interactive - het team waarmee we nauw hebben samengewerkt voor de Switch-versie. Er zijn geen plannen voor soortgelijke functionaliteiten in andere versies van The Witcher 3."
Gisteren verscheen er een update voor de Switch-versie van The Witcher 3: Wild Hunt waarmee de cross save-optie werd toegevoegd. Spelers kunnen hun savefile van de Switch naar Steam of GOG kopiëren en vice versa. Verder maakt de update de game stabieler en voegt het een aantal grafische opties aan het menu toe.
Reacties
Login of maak een account en praat mee!
Altijd als eerste op de hoogte?
Join ons op DiscordAanbevolen voor jou
19-02-2020 07:02
Door: Michel MustersMaakt sinds 2007 onderdeel uit van de PU/Gamer-redactie en richt zich tegenwoordig vooral op het laatste nieuws. Speelt op zo'n beetje elk systeem en heeft vooral een zwak voor The Legend of Zelda en Hollow Knight. Wacht met smart op de onwaarschijnlijke release van een nieuwe Wave Race.Meer van deze auteur >