PU.nl
Nieuws
De lanceringstrailer van Devil May Cry 5: Special Edition
Capcom heeft de lanceringstrailer van Devil May Cry 5: Special Edition uitgebracht.
In de uitgebreide trailer is een hoop gameplay van het spel te zien. De speciale editie bevat een spelbare Vergil, een Turbo-modus, Legendary Dark Night en ray-tracing.
De game komt op de lanceringen van de next-gen consoles digitaal uit. Dat betekent dat de game vanaf vandaag voor Xbox Series X en S uitkomt, en op 19 november voor PlayStation 5. Een fysieke editie komt op 1 december uit. Vergil komt later ook als downloadbaar personage naar de pc-, PS4- en Xbox One-versies van de game voor 4,99 euro.
Reacties
Login of maak een account en praat mee!
Altijd als eerste op de hoogte?
Join ons op DiscordAanbevolen voor jou
10-11-2020 07:11
Door: Michel MustersMaakt sinds 2007 onderdeel uit van de PU/Gamer-redactie en richt zich tegenwoordig vooral op het laatste nieuws. Speelt op zo'n beetje elk systeem en heeft vooral een zwak voor The Legend of Zelda en Hollow Knight. Wacht met smart op de onwaarschijnlijke release van een nieuwe Wave Race.Meer van deze auteur >