De voertuigen en mode van Night City in Cyberpunk 2077
Gamer.nl
Nieuws

De voertuigen en mode van Night City in Cyberpunk 2077

Tijdens een nieuwe Night City Wire-livestream werden nieuwe beelden van Cyberpunk 2077 getoond.

Zo stonden de voertuigen in Night City centraal. In een uitgebreide trailer werden diverse wagens getoond. Daarbij krijgen kijkers ook een goede blik op de stad gedurende de nacht.

Wagens kunnen zowel gekocht als gestolen worden. Compleet nieuwe auto's rijden beter dan tweedehands wagens uit de sloppenwijken van de stad. Ook kan er worden meegegaan aan verschillende races.

In andere beelden wordt de focus gelegd op de mode van Night City. Er zijn vier modetrends hip in Cyberpunk 2077, en ze komen alle vier voorbij in de beelden.

Cyberpunk 2077 verschijnt op 19 november voor PlayStation 4, Xbox One en pc. Het spel is dan via backward compatibility ook speelbaar op PlayStation 5 en Xbox Series X/S. Volgend jaar moet de next-gen update voor de game verschijnen.

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
F1-film met Brad Pitt krijgt een nieuwe trailer
Gamer.nl
Nieuws

F1-film met Brad Pitt krijgt een nieuwe trailer

De film draait vanaf 26 juni in de bioscoop

Er is een nieuwe trailer uitgekomen van F1, de aankomende Formule 1-film met Brad Pitt in de hoofdrol.

De film draait om fictioneel F1-coureur Sonny Hayes, die na een crash in de jaren negentig zijn racecarrière aan de wilgen hangt. Hij wordt echter toch weer verleid om terug te keren naar het wereldje om een nieuw racewonder op te leiden.

Hayes wordt gespeeld door Brad Pitt, maar er zijn ook andere bekende gezichten aanwezig. Zo is er Javier Bardem als zijn teambaas en Damson Idris als de nieuwe coureur Joshua Pearce. De film van Joseph Kosinski (Top Gun: Maverick) zit vol met F1-actie en opnames op echte circuits. F1 draait vanaf 26 juni in de bioscoop.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Tony Hawk wil graag remakes van de Underground-games zien
Gamer.nl
Nieuws

Tony Hawk wil graag remakes van de Underground-games zien

Hij kan echter niets beloven - het is aan Activision Blizzard

Professioneel skater Tony Hawk heeft aangegeven zich hard te willen maken voor remakes van de Tony Hawk's Underground-games.

Dat liet hij weten op een persevenement rondom de aankomende release van Tony Hawk's Pro Skater 3+4 (via Screen Rant). Hij werd daar gevraagd naar de mogelijkheid dat er nog meer remakes van latere games in de franchise verschijnen, zoals de Underground-spellen.

"Ik heb altijd ambities", zo antwoordde hij. "Ik ga er niet over. Ik zal me er zo goed als mogelijk hard voor maken, maar ik werk samen met een groot bedrijf dat veel slimmer is dan ik." Hawk gaf toe dat er nog geen gesprekken zijn gehouden over Underground-remakes, en dat het eventuele succes van Tony Hawk's Pro Skater 3+4 mogelijk invloed zal hebben op toekomstplannen.

Tony Hawk's Underground kwam na Tony Hawk's Pro Skater 4 uit en bevatte een campagne met een uitgebreider verhaal dan voorgaande games. Hoewel de game op release niet bij iedereen in de smaak viel, is het in de loop der jaren uitgegroeid tot een favoriet van veel fans. In 2004 kwam Tony Hawk's Underground 2 uit, waarin Team Tony Hawk het opneemt tegen Team Bam Margera.

Tony Hawk’s Pro Skater 3+4 giet Tony Hawk's Pro Skater 3 en Tony Hawk's Pro Skater 4 in een modern jasje, met verbeterde graphics, de oorspronkelijke soundtrack, alle oude levels en nieuwe skateparken, waaronder Waterpark. Ook Create-A-Skater en Create-A-Park keren terug. Inmiddels is ook bekend dat Bam Margera als speelbare skater terugkeert.

Tony Hawk's Pro Skater 3+4 verschijnt op 11 juli voor Xbox Series X en S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch en pc (Steam, Windows en Battle.net). Ook staat het spel vanaf de releasedatum op Xbox Game Pass. In de loop van de zomer moet de game ook op Nintendo Switch 2 uitkomen.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!