Early Access-versie Kerbal Space Program 2 komt op 24 februari uit
Gamer.nl
Nieuws

Early Access-versie Kerbal Space Program 2 komt op 24 februari uit

De Early Access-versie van Kerbal Space Program 2 verschijnt op 24 februari 2023.

Dat hebben Private Division en Intercept Games gisteren aangekondigd. De game komt vanaf dat moment op Steam en Epic Games Store te staan. De ontwikkelaar laat weten dat het vervolgens de feedback van spelers in de gaten houdt en daarop de game mogelijk aanpast.

Sowieso moeten er flinke updates in de maanden na release uitkomen. Zo worden er toekomstige technologieën ontgrendeld waarmee spelers op grotere schaal kunnen bouwen, krijgen spelers de mogelijkheid om kolonies te bouwen op andere planeten en wordt intergalactisch reizen mogelijk gemaakt. Ook moeten er meer opties voor modding voor de game beschikbaar komen. Meer details zijn hier te vinden.

Kerbal Space Program 2 zou eigenlijk in 2020 al uitkomen, maar werd meerdere malen uitgesteld. Het vervolg op de geprezen simulatiegame waarin spelers hun eigen raket bouwen om door de ruimte te reizen biedt nog meer mogelijkheden om een ruimteprogramma te bouwen. De game moet uiteindelijk ook naar PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S en Xbox One komen, al is er geen releasedatum voor de consoleversie bekend.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Gratis Sea of Stars-dlc Throes of the Watchmaker arriveert op 20 mei
Gamer.nl
Nieuws

Gratis Sea of Stars-dlc Throes of the Watchmaker arriveert op 20 mei

Inclusief nieuwe gebieden, classes en een speelbaar personage

Throes of the Watchmaker, de nieuwe gratis uitbreiding voor Sea of Stars, komt op 20 mei uit.

Dat heeft ontwikkelaar Sabotage Studio aangekondigd. De dlc voegt acht uur aan nieuwe gameplay toe, vol met nieuwe gebieden, kerkers, muziek, minigames, vijanden, bazen en zelfs een nieuw speelbaar personage en classes.

In Throes of the Watchmaker verkennen de Solstice Warriors Valere en Zale de miniatuurwereld Horloge. In dit magische land worden de inwoners bedreigd door een vervloekte kermis, en het is aan de helden om daar een stokje voor te steken.

Spelers kunnen een nieuw speelbaar personage in de vorm van Arty de robot verwachten, alsmede nieuwe klassen voor Valere en Zale. Zale kan een Juggler worden en Valere een Acrobat, passend bij het kermisthema.

Sea of Stars is verkrijgbaar op pc, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S, Xbox One en Nintendo Switch. De rpg met zowel klassieke als moderne elementen is hevig geïnspireerd door Chrono Trigger. Componist Yasunori Mitsuda maakte zelfs muziek voor de game.

Bastiaan Vroegop gaf een 9 aan de game: "Sea of Stars is een visueel prachtige jrpg met tactische gevechten en leuke puzzels. Hoewel de game nooit zijn inspiratiebronnen overtreft, is het een geweldige hommage aan oude klassiekers."

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Codemasters bevestigt ontslagen binnen de studio
Gamer.nl
Nieuws

Codemasters bevestigt ontslagen binnen de studio

De toekomst van de EA-ontwikkelaar lijkt onzeker

Codemasters heeft bevestigd dat er een onbekend aantal ontslagen zijn gevallen binnen de studio.

Afgelopen week bleek al dat er ontslagen vielen bij Electronic Arts - in totaal zou het om zo'n vierhonderd werknemers gaan, waarvan een gedeelte bij Apex Legends-ontwikkelaar Respawn Entertainment. Ook werd de ontwikkeling van WRC-rallygames "gepauzeerd".

Inmiddels heeft Codemasters, dat sinds enkele jaren onderdeel uitmaakt van EA, aan VGC bevestigd dat er ook daar ontslagen vallen. "Als een bedrijf evolueren we constant naar de vraag van onze spelers om zo nog meer focus in onze portfolio aan te brengen", aldus een woordvoerder. "Daardoor hebben we een aantal rollen gereduceerd en zetten we zoveel mogelijk van de werknemers in op plekken die overeenkomen met onze strategische prioriteiten."

De toekomst van Codemasters lijkt sowieso onduidelijk nu de X-pagina van het bedrijf opeens niet meer bereikbaar is. Het Dirt 5-team van Codemasters werd eerder al geïntegreerd in Criterion Games om aan de Need for Speed-reeks te werken. De F1-games worden nog wel ontwikkeld door Codemasters.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!