PU.nl
Nieuws
Een dag in het leven van Ryo in Shenmue 3
In een nieuwe trailer van Shenmue 3 wordt een dag in het leven van hoofdpersonage Ryo Hazuki getoond.
Hierin is te zien hoe Ryo wat arcadegames speelt, training krijgt om een nog betere vechtersbaas te worden en die training meteen in de praktijk moet brengen, met wisselvallige gevolgen.
Shenmue 3 werd officieel aangekondigd in 2015, toen er een Kickstarter-campagne voor het spel werd opgezet. De campagne bereikte al binnen tien uur het doel van 2 miljoen dollar en brak destijds het record voor het hoogste bedrag dat ooit was opgehaald voor een game op Kickstarter. Uiteindelijk is er meer dan 7,1 miljoen dollar ingezameld voor de ontwikkeling van Shenmue 3. De game komt op 19 november uit voor PlayStation 4 en pc.
Reacties
Login of maak een account en praat mee!
22-08-2019 06:08
Door: Michel MustersMaakt sinds 2007 onderdeel uit van de PU/Gamer-redactie en richt zich tegenwoordig vooral op het laatste nieuws. Speelt op zo'n beetje elk systeem en heeft vooral een zwak voor The Legend of Zelda en Hollow Knight. Wacht met smart op de onwaarschijnlijke release van een nieuwe Wave Race.Meer van deze auteur >