Fall Guys behaalt binnen etmaal anderhalf miljoen spelers
Gamer.nl
Nieuws

Fall Guys behaalt binnen etmaal anderhalf miljoen spelers

De battle royale-game Fall Guys blijkt een groot succes: het spel is in 24 uur tijd door meer dan anderhalf miljoen spelers gespeeld.

Dat heeft de ontwikkelaar aangekondigd via Twitter. Eerder bleek al dat de populariteit van de game er voor zorgt dat de servers van de game in stabiel zijn. De ontwikkelaar laat in het Twitter-bericht weten aan een patch te werken waarbij naar alle feedback van spelers wordt geluisterd.

Fall Guys is een soort Battle Royale-versie van een gameshow als Takeshi's Castle of Wipeout. Spelers moeten in verschillende ronden allerlei bizarre obstakels overleven en vreemde spelletjes winnen. Uiteindelijk blijft er één winnaar over. Fall Guys is beschikbaar op pc en PlayStation 4.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Bekijk de launchtrailer van Doom: The Dark Ages
Gamer.nl
Nieuws

Bekijk de launchtrailer van Doom: The Dark Ages

De game komt aanstaande donderdag uit

Bethesda en Microsoft hebben de launchtrailer van de aankomende shooter Doom: The Dark Ages gepubliceerd.

De actievolle trailer toont flink wat gameplay van de game en kan hieronder worden bekeken. Het spel is een prequel op Doom (2016) en Doom Eternal, waarin spelers wederom in de huid als de Doom Slayer kruipen. Daarbij ligt er zoals de titel al aangeeft een nadruk op een middeleeuwse setting en wapens. Nieuw ten opzichte van de vorige delen is dat spelers nu een schild hebben - niet alleen om aanvallen mee te weren, maar ook om een counteraanval in te zetten.

Doom: The Dark Ages komt op 15 mei naar Xbox Series-consoles, pc en PlayStation 5. Ook zal het spel meteen op Xbox Game Pass komen te staan. Ron Vorstermans gaf het spel een 7,8 in zijn review: "Doom: The Dark Ages voegt enkele vernieuwingen door die je te vaak uit het ritme van de actie trekken. Ook de actie an sich, die stukken statischer is, legt het af bij die van de twee vorige delen. Doom: The Dark Ages is zeker de moeite waard - de levels zijn prachtig en de gevechten zijn bij vlagen immens bevredigend - maar ik kan me niet aan de indruk onttrekken dat er meer in het vat had gezeten."

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Bekijk de filmposter van zombievervolg 28 Years Later
Gamer.nl
Nieuws

Bekijk de filmposter van zombievervolg 28 Years Later

De film draait vanaf 20 juni in de bioscoop

Met de première van 28 Years Later die gestaag dichterbij schuifelt is de officiële filmposter uitgebracht.

De poster kan hieronder worden bekeken en is gezien de illustratie die daarop te zien is behoorlijk onheilspellend. Afgelopen april kwam er er al een nieuwe trailer van de derde film in de franchise uit.

Bekend is dat Danny Boyle (28 Days Later, Sunshine, Trainspotting) weer de regie op zich neemt, en dat Alex Garland wederom in de pen is gekropen voor het script. Acteurs als Jodie Comer, Ralph Fiennes en Aaron Taoylor-Johnson hebben ook rollen, en ook Cillian Murphy keert terug. Hij speelde de hoofdrol in de eerste film.

28 Years Later draait vanaf 20 juni in de bioscoop. Voor zover bekend moet het de eerste film in een nieuwe trilogie worden. Sterker nog: nieuwe film 28 Years Later: The Bone Temple moet in januari 2026 volgen.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!