Naoki Yoshida van Final Fantasy 14 over volgende generatie consoles
Gamer.nl
Nieuws

Naoki Yoshida van Final Fantasy 14 over volgende generatie consoles

In een href="https://www.eurogamer.net/articles/2019-12-10-final-fantasy-14s-naoki-yoshida-on-the-next-generation-and-the-challenges-of-future-proofing-mmos" rel="noopener noreferrer" target="_blank"><b>interview tussen EuroGamer en Naoki Yoshida</b></a> gaat de producent van Final Fantasy 14 in op de toekomst van MMO’s en de nieuwe generatie consoles.

Yoshida stelt dat er eigenlijk nog geen officiële aankondigingen gedaan kunnen worden, omdat het daarvoor nog te vroeg is. Wel meldt hij dat het hun hoogste prioriteit blijft om ervoor te zorgen dat Final Fantasy 14 te spelen is op alle consoles, dus ook de nieuwe generatie Xbox-console(s) van Microsoft. Een verschil in het beleid van voorwaarden van beide bedrijven schijnt opgelost te zijn. “Wij denken dat het pad vrij is,” aldus Yoshida.

Ook vertelt hij wat er geleerd is tijdens het overstappen van de PS3 naar de PS4 en hoe dat de overstap naar de volgende generatie beïnvloedt. "Het is niet zo moeilijk als mensen denken", stelt Yoshida. Het lastigste volgens hem, zeker met betrekking tot Final Fantasy 14, is om ervoor te zorgen dat de games op zo veel mogelijk consoles speelbaar is, dus ook op consoles met lagere specs.

Hoewel er dus nog geen officiële aankondiging is, kan gesteld worden dat de ontwikkelaar speelt met het idee om Final Fantasy 14 ook de volgende generatie consoles uit te brengen. "Als PS5 uit is, zullen we onze game updaten met belangrijke patch-updates en dan zullen we geleidelijk de functie vrijgeven die door de PS5 wordt ondersteund", stelt het bedrijf in een statement.

Lees hier het volledige interview.

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nieuwe trailers tonen Switch 2-versie van Yakuza 0
Gamer.nl
Nieuws

Nieuwe trailers tonen Switch 2-versie van Yakuza 0

De game komt op 5 juni uit op Nintendo's hybride console

Sega heeft twee nieuwe trailers uitgebracht van Yakuza 0 Director's Cut, dat afgelopen maand voor Nintendo Switch 2 werd aangekondigd.

In de eerste trailer wordt het themanummer van de game ten gehore gebracht, namelijk 'Bubble' door Shonan no Kaze. Ondertussen worden er beelden van de game getoond. In de tweede trailer worden de Engels ingesproken stemmen van hoofdpersonages Kazuma Kiryu en Goro Majima uitgelicht.

Yakuza 0 Director's Cut verschijnt op 5 juni voor Nintendo Switch 2 - tegelijkertijd met de release van de console dus. De nieuwe versie van de game bevat een aantal compleet nieuwe tussenfilmpjes en een nieuwe online multiplayermodus. Yakuza 0 is een prequel op de bekende openwereldreeks (die tegenwoordig 'Like a Dragon' heet), en toont de groeiende macht van Kazuma Kiryu onder de Japanse gangsters.

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Trails in the Sky 1st Chapter arriveert op 19 september
Gamer.nl
Nieuws

Trails in the Sky 1st Chapter arriveert op 19 september

Voor PlayStation 5, Nintendo Switch en Steam

De remake Trails in the Sky 1st Chapter komt op 19 september uit.

Dat werd onlangs in Famitsu aangekondigd (via Gematsu). Het gaat om een wereldwijde release voor PlayStation 5, Nintendo Switch en Steam.

Trails in the Sky 1st Chapter was al aangekondigd en stond in eerste instantie bekend als The Legend of Heroes: Trails in the Sky The 1st. Het is een remake van de klassieke rpg die twintig jaar geleden uitkwam.

Spelwereld Liberl Kingdom is geheel naar drie dimensies overgezet. Er kan daarnaast naadloos geschakeld worden tussen twee vechtmodi: Field Action en Command Battle. De game bevat zowel Engelse als Japanse stemmen.

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!