Ghost of Tsushima-gameplay toont combat, personage en spelwereld
PU.nl
Nieuws

Ghost of Tsushima-gameplay toont combat, personage en spelwereld

In de State of Play-uitzending gisteravond toonde ontwikkelaar Sucker Punch diverse facetten van hun aankomende PlayStation 4-game Ghost of Tsushima.

Zo werd de open wereld van het spel getoond. Spelers kunnen deze vrij verkennen en kunnen de richting van de wind gebruiken om nieuwe missies te vinden. Daarbij zijn er dieren zoals vogels en vossen die spelers naar geheime plekken leiden.

Qua combat bevat de game verschillende manieren om vijanden uit te schakelen. Er zijn gevechten waarbij spelers vijanden één voor één uitschakelen. Daarbij kan men vier verschillende vechtstijlen gebruiken. Ook is het mogelijk om stealth te gebruiken om vijanden uit de weg te ruimen.

Tot slot werd ook getoond hoe spelers Jin, het speelbare hoofdpersonage, kunnen aanpassen. Er zijn diverse kledingstukken die afhankelijk zijn van wat voor speelstijl spelers aannemen. Daarbij kunnen bloemen gebruikt worden om de kleuren van kleding te veranderen. Ook kan heel het spel met Japanse ingesproken stemmen en een zwart-wit-filter gespeeld worden om klassieke samoeraifilms na te bootsen.

Ghost of Tsushima verschijnt op 17 juli exclusief voor PlayStation 4.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Steam volgens Valve niet gehackt, wel groot datalek
PU.nl
Nieuws

Steam volgens Valve niet gehackt, wel groot datalek

De telefoonnummers van 89 miljoen Steam-gebruikers zouden in het bezit zijn van een hacker

Valve heeft ontkend dat Steam gehackt is, ondanks dat iemand data van 89 miljoen Steam-accounts in het bezit heeft.

Onlangs meldde een hacker die zichzelf Machine1337 noemt de gegevens van 89 miljoen Steam-accounts te hebben verkregen. Daaronder zouden telefoonnummers en oude codes voor tweestapsverificatie vallen. Hij bood aan deze gegevens voor 5000 dollar te verkopen.

Valve heeft nu aangegeven dat er geen sprake is van een inbreuk op Steam. Ondanks dat er geen hack heeft plaatsgevonden, zijn de bovenstaande gegevens echter wel in handen van de hacker. Valve zoekt dan ook naar de bron van deze gegevens. Daarbij wordt benadrukt dat de telefoonnummers niet te herleiden zijn naar specifieke Steam-accounts en dat de tweestapsverificatiecodes een kwartier na versturen via sms al niet meer geldig waren en nu dus onbruikbaar zijn.

Daarbij benadrukt Valve dat andere Steam-gegevens niet gelekt zijn. Men heeft dus geen betaalinformatie of wachtwoorden weten te verkrijgen. Steam-gebruikers hoeven hun wachtwoord of telefoonnummer dan ook niet te veranderen, maar Valve raadt mensen wel aan om Steam Mobile Authenticator aan te zetten.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Apple heeft Fortnite nog steeds niet op iOS App Store toegelaten
PU.nl
Nieuws

Apple heeft Fortnite nog steeds niet op iOS App Store toegelaten

De game is sinds afgelopen vrijdag ingediend voor het goedkeuringsproces

Apple zou Epic Games nog altijd geen toestemming gegeven hebben om Fortnite in de wereldwijde iOS App Store uit te brengen, ondanks dat het laatstgenoemde bedrijf het goedkeuringsproces al een week geleden heeft opgestart.

Dat claimt Tim Sweeney, de CEO van Epic Games. Op 9 mei werd de game voor het verificatieproces op de App Store ingediend, maar op social media meldt Sweeney nu dat Apple de komst van het spel nog altijd niet heeft goegekeurd. "Nog geen nieuws van Apple. Ze kunnen het al sinds afgelopen vrijdag keuren."

In een andere tweet meldde Sweeney dat het bedrijf enkele dagen geleden nog naar Apple heeft gemaild, maar da het nog geen reactie heeft gekregen. Dat Fortnite nog niet is geverifieerd is opvallend, want op de officiële ontwikkelaarswebsite van Apple valt te lezen dat gemiddeld genomen negentig procent van alle ingezonden apps in minder dan 24 uur worden gekeurd.

Sweeney laat tot slot weten dat Epic gisteren een nieuwe versie van Fortnite naar Apple heeft moeten sturen voor verificatie. De vorige week verstuurde versie was namelijk niet meer representatief voor de game, aangezien de inhoud van het spel regelmatig verandert gezien het om een liveservicegame gaat.

Apple's schijnbare uitstel van het verifiëren van Fortnite voor de App Store hangt mogelijk samen met de langdurige strijd tussen Apple en Epic Games. De twee waren verwikkeld in een rechtszaak, omdat Epic van mening was dat Apple teveel macht uitoefende door aankopen op iOS-apparaten alleen via diens eigen App Store te laten verlopen. Inmiddels mogen andere bedrijven ook via externe manieren consumenten laten betalen.

Twee weken geleden werd besloten dat Apple in de Verenigde Staten geen commissie meer mag rekenen op aankopen die buiten de App Store worden gemaakt. Daarop gaf Epic Games aan zo snel mogelijk Fortnite terug in de App Store te laten verschijnen, maar dat lijkt nu dus alsnog gerekt te worden door Apple. Fortnite is overigens al geruime tijd weer op iOS-apparaten speelbaar, maar wel alleen via externe winkels, zoals die van Epic Games zelf.

View post on X
View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!