PU.nl
Nieuws
Hacker genaamd Bowser verdacht van illegale verkoop Nintendo-games
Een Canadees genaamd Gary Bowser wordt er van verdacht dat hij een gadget heeft verkocht waarmee illegaal Nintendo-games kunnen worden gespeeld.
De Amerikaanse justitie claimt dat de 51-jarige Canadees deel uitmaakte van Team Xecuter, een organisatie die sinds 2015 bestaat en apparaten voor spelcomputers verkoopt waarmee illegale games gespeeld konden worden. Met het betreffende apparaat konden Switch- en 3DS-games gespeeld worden.
Bowser - die toevallig dezelfde naam draagt als de aardsrivaal van Nintendo-mascotte Mario - zou het apparaat hebben ontwikkeld en van marketing hebben voorzien. Ook zou hij meerdere websites van de organisatie beheren. De beschuldigde werd samen met een andere verdachte - Max Louarn - in september opgepakt.
Reacties
Login of maak een account en praat mee!
05-10-2020 10:10
Door: Michel MustersMaakt sinds 2007 onderdeel uit van de PU/Gamer-redactie en richt zich tegenwoordig vooral op het laatste nieuws. Speelt op zo'n beetje elk systeem en heeft vooral een zwak voor The Legend of Zelda en Hollow Knight. Wacht met smart op de onwaarschijnlijke release van een nieuwe Wave Race.Meer van deze auteur >