Zombie-modus wordt toegevoegd aan Apex Legends
Gamer.nl
Nieuws

Zombie-modus wordt toegevoegd aan Apex Legends

Het volgende Apex Legends-evenement staat helemaal in teken van Halloween en in tegenstelling tot het bekritiseerde href="https://gamer.nl/artikelen/nieuws/apex-legends-vraagt-minstens-178-euro-voor-cosmetisch-item-2/" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Iron Crown-evenement</a></b> zijn alle cosmetische-items dit keer te koop. Daarnaast voegt het zogeheten Fight or Fright-evenement een zombie-modus genaamd Shadowfall toe.

Het Fight or Fright-evenement introduceert een gloednieuwe spelmodus. Deze modus wordt gespeeld op de oude vertrouwde King's Canyon-map, maar dan in het donker met een spookachtig thema. De spelmodus heet Shadowfall en wordt niet in teams gespeeld; 34 spelers spelers droppen solo in King's Canyon en moeten het tegen elkaar op te nemen. In Shadowfall eindigt het potje echter niet wanneer je dood bent. Het is namelijk zo dat wanneer je wordt afgeschoten, je opnieuw tot leven komt, maar dan als een zombie. Als zombie zijn spelers sneller, behendiger, sterker en in staat om hoger te klimmen. Bovendien hebben de zombies oneindig veel respawns.

©GMRimport

Op het moment dat er nog maar tien Apex Legends in leven zijn, begint de endgame en verandert het doel het spel. Vanaf dit moment dienen de overlevenden samen te werken door de zombies zien af te houden. Als de overlevende zich een weg weten te banen naar de reddingsboot, winnen de overlevers. Wanneer de zombies er echter in slagen om alle overlevenden te killen vóórdat zij bij de boot zijn aangekomen, winnen de zombies.

Het Halloween-evenement voegt naast Shadowfall ook drieëndertig nieuwe items toe aan de populaire battle royale-game. Acht van deze items zijn enkel te verdienen door het voltooien van speciale uitdagingen. De rest is te koop en bestaat uit twaalf epic-items, twaalf legendary-items en één heirloom-item voor het personage Lifeline.

Dit betekent niet dat de thematische items alleen te koop zijn met Apex Coins; alle toegevoegde items kunnen ook worden gesmeed met crafting materials en zijn tevens te verkrijgen in Apex Packs (lootboxen).

©GMRimport

Het Fight or Fright-evenement begint op 15 oktober en loopt tot 5 november.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Hollow Knight Silksong in september speelbaar in Australisch museum
Gamer.nl
Nieuws

Hollow Knight Silksong in september speelbaar in Australisch museum

Maar waar blijft de releasedatum?

Terwijl de releasedatum van Hollow Knight Silksong nog altijd niet bekend is, werd wel bevestigd dat de game vanaf 18 september speelbaar is in ACMI, het nationale museum van schermcultuur te Australië.

De game wordt speelbaar in het in Melbourne gelegen museum als onderdeel van een voorstelling genaamd Game Worlds, waarin de spelwerelden van games centraal staan (via IGN). Naast dat de game speelbaar is op de expositie zijn er ook displays te zien over het ontwerp en artistieke richting van het spel.

Fans vragen zich vooral af wat deze aankondiging kan betekenen voor de release van Silksong, maar vooralsnog is daar niets bekend over. De game werd jaren geleden aangekondigd - in eerste instantie als downloadbare content voor Hollow Knight, en daarna als vervolg - maar is sindsdien meermaals uitgesteld. Tijdens de Switch 2 Direct vorige maand werd gemeld dat de game nog altijd dit jaar moet uitkomen.

In Silksong besturen spelers niet de Knight, maar Hornet, een NPC uit de eerste game. Hornet kan hoger springen en daar is het leveldesign dan ook omheen gebouwd. Het spel komt naar pc, Nintendo Switch en Switch 2, PlayStation- en Xbox-consoles.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Eerste zeven Leisure Suit Larry-games worden uit de Steam-verkoop gehaald
Gamer.nl
Nieuws

Eerste zeven Leisure Suit Larry-games worden uit de Steam-verkoop gehaald

Mogelijk gerelateerd aan de onzekere toekomst van Codemasters

De eerste zeven games in de Leisure Suit Larry-games zullen binnenkort niet meer te koop zijn via Steam.

Dat werd middels een statement door uitgever Assemble Entertainment bevestigd. De Leisure Suit Larry-games waren vooral aan het einde van vorig millennium populair vanwege de vele seksueel getinte grappen. Het gaat om de zes door Sierra On-Line gemaakte delen en het door High Voltage Software ontwikkelde Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude. Dit zijn de zeven spellen die uit de verkoop verdwijnen:

  • Leisure Suit Larry in the Land of the Lounge Lizards

  • Leisure Suit Larry Goes Looking for Love (in Several Wrong Places)

  • Leisure Suit Larry III: Passionate Patti in Pursuit of the Pulsating Pectorals

  • Leisure Suit Larry 5: Passionate Patti Does a Little Undercover Work

  • Leisure Suit Larry 6 – Shape Up Or Slip Out

  • Leisure Suit Larry: Love for Sail

  • Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude Uncut and Uncensored

Mensen die de games al hebben gekocht kunnen ze blijven downloaden en spelen. Daarnaast zullen de twee meest recente games uit de reeks - Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don't Dry en Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice - te koop blijven staan.

Een reden werd niet gegeven, maar volgens Phil Salvador van Video Game History Foundation heeft het mogelijk te maken met het feit dat de Leisure Suit Larry-IP eigendom is van Codemasters en gelicenseerd werd aan Assemble Games. Tegenwoordig is Codemasters echter onderdeel van Electronic Arts. Deze week werd tevens aangekondigd dat Codemasters stopt met de ontwikkeling van rallygames en is het X-account van Codemasters verwijderd - mogelijk verkeert de ontwikkelaar dus in zwaar weer binnen EA.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!