PU.nl
Nieuws
Hitman-ontwikkelaar opent studio in Barcelona
Hitman-ontwikkelaar IO Interactive heeft een nieuwe studio geopend in Barcelona.
IO Interactive Barcelona is de nieuwste studio van de ontwikkelaar die ook studio's in Kopenhagen en Malmö heeft. Alle drie de studio's moeten als 'elite' studio's behandeld worden.
De drie studio's moeten dan ook allemaal meehelpen aan diverse projecten, waaronder de Hitman-franchise, de aangekondigde James Bond-game Project 007 en een nog onaangekondigde IP.
De Barcelona-studio heeft al een kernteam dat op zoek gaat naar meer wereldwijd talent. Op de website van de ontwikkelaar zijn vacatures te vinden.
©GMRimport
Dit bericht bekijken op Instagram
-
Reacties
Login of maak een account en praat mee!
16-04-2021 13:04
Door: Michel MustersMaakt sinds 2007 onderdeel uit van de PU/Gamer-redactie en richt zich tegenwoordig vooral op het laatste nieuws. Speelt op zo'n beetje elk systeem en heeft vooral een zwak voor The Legend of Zelda en Hollow Knight. Wacht met smart op de onwaarschijnlijke release van een nieuwe Wave Race.Meer van deze auteur >