Homeworld 3 is in pre-productie
Gamer.nl
Nieuws

Homeworld 3 is in pre-productie

Homeworld 3 is in pre-productie, zo heeft Gearbox op PAX West aangekondigd.

Vorige week hintte de ontwikkelaar al naar de aankondiging. Het spel is in pre-productie bij Blackbird Interactive. Een crowdfunding is nu live gegaan via Fig. Daar werd maar om één enkele dollar gevraagd, maar op moment van schrijven is al meer dan 429.000 dollar opgehaald.

Mensen die geld overmaken krijgen de kans om de ontwikkelaar te vertellen wat ze graag in Homeworld 3 zouden zien via een enquête. Hierin worden vragen gesteld over mogelijkheden in de game, waar de ontwikkelaar prioriteit op moet leggen en de inhoud van een collector's edition.

Veel meer is nog niet bekend over het spel, maar de ontwikkelaar is van plan om het verhaal en de 3D-gevechten van de vorige game voort te zetten. De real-time strategiereeks die zich afspeelt in de ruimte bestaat al sinds 1999. In de tussentijd zijn er diverse nieuwe delen en remakes uitgebracht. Homeworld: Deserts of Kharak is de meest recente game in de franchise en verscheen in 2016. Deserts of Kharak speelt zich voor de andere games af.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
We geven MotoGP 25 weg voor de PS5
Gamer.nl
Nieuws

We geven MotoGP 25 weg voor de PS5

Vroemmmmmm

Voel je de wind al door je haren blazen, terwijl je rondscheurt op een motor? We mogen hopen van niet, want motorrijden zonder helm is levensgevaarlijk. Wie echt geen risico wil lopen kan ook virtueel gaan crossen in een game als MotoGP 25. En laat dat nou precies de game zijn die we deze week samen met bol weggeven.

In MotoGP 25 kun je kiezen tussen een realistische simulatie van het motorrijden, of een meer arcade-ervaring waar vooral het rondjes rijden centraal staat. In de Pro Experience moet je daarbij ook een oog houden op de brandstofmeter, verschillende onderdelen van de racebanen en dergelijke elementen die invloed hebben op het verloop van de race. 

Verder bevat de game een carreer-modus die jou in het midden van een raceweekend neerzet. Ook zijn er nieuwe online modi als estafetteraces en is het uiterlijk van jouw tweewieler ook vrij voor jou om je innerlijke ontwerper los te laten.

Dus wat moet je doen om MotoGP 25 te winnen? Ga naar de website van bol, vind de productcode in de url (bestaande uit zestien cijfers) en vul die hieronder in het invulformulier in! Vergeet ook niet je naam en emailadres in te vullen, dan sturen we je zo snel mogelijk een code om de game fysiek op bol.com te bestellen!

Doet het invulformulier het niet? Druk dan hier.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Cosmo Jarvis keert terug in tweede seizoen van Shogun
Gamer.nl
Nieuws

Cosmo Jarvis keert terug in tweede seizoen van Shogun

De opnames gaan begin volgend jaar van start

Cosmo Jarvis zal terugkeren als kapitein John Blackthorn in het tweede seizoen van Shogun.

Dat werd via een persbericht van FX aangekondigd. We wisten al een tijdje dat we een tweede seizoen zouden krijgen van de met achttien Emmy's bekroonde serie Shogun, ook al is het verhaal uit het boek uit 1975 al verteld. Maar gezien het succes van de serie is het natuurlijk geen grote verrassing dat FX een tweede seizoen heeft besteld.

Nu is bekendgemaakt dat we in ieder geval acteur Cosmo Jarvis weer gaan zien. Hij speelde de rol van kapiteit John Blackthorn in het eerste seizoen, en hij zal dus terugkeren. Hij is ook co-executive producer van het tweede seizoen, net als Hiroyuki Sanada, waarvan we vorig jaar al vernamen dat hij terugkeert als Lord Yoshii Toranaga.

Er is wel nog geduld nodig voordat het tweede seizoen bekeken kan worden: de opnames van het seizoen beginnen pas in januari volgend jaar. Kijkers kunnen volgens FX een origineel nieuw verhaal verwachten, dat zich tien jaar na de gebeurtenissen uit het eerste seizoen afspeelt.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!