Hoogtepunten: PlayStation 5-prijs en -releasedatum onthuld
Gamer.nl
Nieuws

Hoogtepunten: PlayStation 5-prijs en -releasedatum onthuld

Heb je wat gemist of wil je nog even alles op een rijtje hebben? Wij hebben voor jouw gemak een overzicht gemaakt van alle hoogtepunten van deze week!

'Microsoft wilde Bungie kopen'

Volgens anonieme bronnen van meerdere journalisten wilde Microsoft gamestudio Bungie kopen. Uiteindelijk zouden ze het niet eens zijn geworden over de prijs.

Journalisten Jeff Grubb van VentureBeat en Imran Kahn van KindaFunny bespraken de potentiële deal in een podcast. Ook anonieme bronnen van Eurogamer bevestigen het gerucht.

Lees hierhet volledige bericht.

©GMRimport

Nvidia koopt chipmaker Arm op

Nvidia heeft voor 40 miljard dollar - omgerekend 33,7 miljard euro - de chipfabrikant Arm gekocht.

Dat valt te lezen via de officiële website van Nvidia. Het volledige bedrag gaat in de vorm van direct geld en aandelen naar het Japanse bedrijf Softbank, het voormalige moederbedrijf van Arm. In 2016 betaalde Softbank nog 31,4 miljard dollar voor Arm.

Lees hierhet volledige bericht.

©GMRimport

Ikea en Asus werken samen aan gamemeubels

Meubelfabrikant Ikea en Asus Republic of Gamers werken samen aan meubels voor gamers.

De meubels moeten betaalbaar en ergonomisch worden - twee kernwaarden waar de meubels van Ikea op gebaseerd zijn. "Gamers hebben altijd gedroomd van de perfecte gameruimte dat zowel comfortabel functioneel is als je volledig onderdompelt in games", aldus Kris Huang van Asus Gaming Gear.

Lees hierhet volledige bericht.

©GMRimport

Review:Super Mario 3D All-Stars doet precies genoeg om te slagen

Super Mario 3D All-Stars presenteert Super Mario 64, Super Mario Sunshine en Super Mario Galaxy alsof het museumstukken zijn. Dankzij subtiele verbeteringen aan de graphics en besturing zijn de klassieke games uitstekend speelbaar, zonder af te doen aan de ‘look and feel’ van de originelen. Hoewel er meer mogelijk was om de games te moderniseren, staat deze collectie als een huis en biedt het een uitstekende manier om Nintendo’s pareltjes op moderne hardware te spelen.

Lees hierde volledige review.

©GMRimport

Hardware-review:Nvidia GeForce RTX 3080 FE - Ultiem gamen in 4K

Met hun 30-series videokaarten brengt Nvidia een nieuw topmodel videokaart uit voor gamers. Een nieuwe generatie betekent betere prestaties in games, mooie nieuwe features, en natuurlijk de prangende vraag of het tijd is om te upgraden. Na een paar lange, pittige dagen op de pijnbank mogen wij onze conclusies opmaken.

Lees hierde volledige review.

©GMRimport

Square Enix onthult Final Fantasy 16

Square Enix heeft Final Fantasy 16 aangekondigd tijdens de PlayStation 5 Showcase.

Square Enix deelt nog weinig informatie over de game, die een meer middeleeuwse setting kent. Producer Naoki Yoshida geeft aan volgend jaar meer over de game te onthullen.

Lees hierhet volledige bericht.

©GMRimport

PlayStation 5 is vanaf 19 november verkrijgbaar

PlayStation 5 is vanaf 19 november in Nederland en België beschikbaar.

De console komt op 12 november al in enkele landen uit, waaronder de Verenigde Staten, Canada, Mexico en Japan. Op 19 november komt de console in de rest van de wereld, waaronder Nederland en België, uit.

Lees hierhet volledige bericht.

©GMRimport

Xbox Series X en S zijn op 22 september vanaf 9:00 uur te reserveren

Microsoft heeft per werelddeel precies bekendgemaakt wanneer de reserveringen van Xbox Series X en Series S online gaan.

In Europa, het Midden-Oosten en Afrika is dat op 22 september om 9:00 uur Nederlandse tijd. Reserveren kan in winkels als Microsoft Store, Amazon, MediaMarkt, GameStop en diverse lokale winkels.

Lees hierhet volledige bericht.

©GMRimport

Sony verkoopt sommige PS5-games voor 79,99 euro

Sommige first-party PlayStation 5-games gaan voor 79,99 euro over de toonbank.

Daarmee lijkt het bedrijf een nieuwe prijsstandaard te willen zetten de komende generatie - nieuwe games zijn nu nog vaak 69,99 euro. Het gaat op lancering in ieder geval om Demon's Souls, Destruction AllStars en de Ultimate Edition van Spider-Man: Miles Morales, waar ook het originele Spider-Man bij inbegrepen zit.

Lees hierhet volledige bericht.

©GMRimport

Warner Bros. onthult Harry Potter-titel Hogwarts Legacy

Warner Bros. heeft Harry Potter-game Hogwarts Legacy onthuld.

Hogwarts Legacy bevat een open wereld en speelt zich af rond 1800. De trailer omschrijft het leerproces van nieuwe tovenaars op Hogwarts, waarna spelers 'een gevaarlijke wereld' in kunnen trekken om op avontuur te gaan. De beelden hinten naar diepe rpg-systemen met een grote hoeveelheid aan keuzes.

Lees hierhet volledige bericht.

©GMRimport

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Devil May Cry-regisseur zou graag remake ontwikkelen
Gamer.nl
Nieuws

Devil May Cry-regisseur zou graag remake ontwikkelen

Hideki Kamiya zou ook graag een remake van Viewtiful Joe maken

Hideki Kamiya, de regisseur van de allereerste Devil May Cry, heeft de wens uitgesproken om een remake van die game te ontwikkelen.

Dat liet hij weten in een video op zijn YouTube-kanaal. Daarin werd hem de vraag gesteld of hij aan een remake van Devil May Cry zou willen werken, waarop hij positief antwoordde. Ook lijkt het hem interessant om aan een remake van Viewtiful Joe te werken.

Devil May Cry verscheen in 2001 op de PlayStation 2. De ontwikkeling van de actiegame begon met de intentie om Resident Evil 4 te maken, maar al snel groeide het uit tot een compleet nieuw spel. Vietwiful Joe kwam in 2003 uit op de GameCube en biedt sidescrolling-actie.

Remakes van Devil May Cry en Viewtiful Joe van Kamiya lijken niet meer zo onwaarschijnlijk als voorheen. Kamiya is inmiddels al enige tijd vertrokken bij PlatinumGames en heeft zijn onafhankelijke ontwikkelstudio Clovers Inc. opgericht. Hij heeft de handen ineengeslagen met Capcom voor een vervolg op cultgame Okami. Capcom is ook de eigenaar van Devil May Cry en Viewtiful Joe.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Team Liquid heeft EA Sports FC-team Team Gullit overgenomen
Gamer.nl
Nieuws

Team Liquid heeft EA Sports FC-team Team Gullit overgenomen

Het zou om de grootste overname in de Nederlandse esports ooit gaan

De internationale esportsorganisatie Team Liquid heeft EA Sports FC-team Team Gullit overgenomen. De organisatie praat over de grootste overname in de Nederlandse esports ooit.

Het in 2018 opgerichte Team Gullit geldt als een van de meest succesvolle Nederlandse EA Sports FC-teams (voorheen Fifa). Zo heeft het team twee Europese kampioenschappen, de eChampions League en de Fifae World Cup gewonnen. De overname komt niet uit de lucht vallen: vorig jaar namen Team Liquid en Team Gullit al gezamenlij kdeel aan de Esports World Cup. Team Gullit zal voortaan uitkomen onder de naam Team Liquid.

Victor Goossens, co-CEO en oprichter van Team Liquid: “Team Gullit heeft iets bijzonders neergezet met hun vernieuwende en ondernemende aanpak. Ze combineren het opleiden van talent met sterke content, slimme marketing en een krachtige link met Ruud Gullit – een icoon in het Nederlandse voetbal. Hun hoofdkantoor in Alkmaar wordt een extra Team Liquid-hub in Nederland, een plek waar we spelers-bootcamps en fan-events tot leven brengen. We zijn trots dat ze nu onderdeel zijn van Team Liquid."

Ook Team Gullit-medeoprichter Schalk Stalman is enthousiast: “Toen Corné Dubelaar en ik Team Gullit oprichtten in 2018, dachten veel mensen dat het enkel voortkwam uit mijn persoonlijke passie voor EA FC. Maar ik heb altijd geloofd in de culturele en commerciële impact van gaming – en EA FC in het bijzonder – en deze overname bevestigt dat. In mijn ogen kan Team Gullit nog succesvoller worden onder de vleugels van Team Liquid, en als adviseur zal ik nauw betrokken blijven bij dat proces.”

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!