Housemarque's PS5-game Returnal komt in 2021 uit
Gamer.nl
Nieuws

Housemarque's PS5-game Returnal komt in 2021 uit

Returnal, de nieuwe PlayStation 5-game van Resogun-studio Housemarque, verschijnt in 2021.

Dat viel te lezen op de LinkedIn-pagina van Laura Gilbert, een voormalige werkneemster van Sony Interactive Entertainment Europe. Daar werd geschreven dat de game in 2021 uitkomt. De informatie is inmiddels van haar LinkedIn-pagina verwijderd, maar op Twitter is nog een screenshot ervan te vinden.

Returnal werd tijdens de PlayStation 5-livestream onthuld. Een officiële releasedatum is vooralsnog niet aangekondigd. Returnal is een sciencefictiongame waarin de hoofdpersoon haar eerste moment op een andere planeet constant opnieuw beleeft, waaronder haar dood door de aanval van een mysterieus wezen. Verder bestaat de gameplay uit schieten vanuit een third-person perspectief.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Opnames tweede Fallout-seizoen afgerond
Gamer.nl
Nieuws

Opnames tweede Fallout-seizoen afgerond

Releasedatum van tweede seizoen is nog onbekend

De opnames van het aanstaande tweede seizoen van Amazon Prime-serie Fallout zijn afgerond.

Dat werd via de officiële socialmediakanalen aangekondigd. Daarbij werd een filmpje getoond van acteur Walton Goggins die zijn masker van de Ghoul van zijn gezicht trekt. Het feit dat de opnames klaar zijn betekent niet dat het seizoen zeer spoedig arriveert - logischerwijs moet men de serie nog editen en speciale effecten toevoegen.

Het eerste seizoen van Fallout, dat vorig jaar op Amazon Prime Video verscheen, was een groot succes. In de eerste zestien dagen sinds release werden er 65 miljoen kijkers bereikt, en de verkoop- en spelerscijfers van diverse Fallout-games stegen dan ook als gevolg daarvan.

Wanneer het tweede seizoen precies op Amazon Prime komt te staan is nog niet bekend.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Laatste gedeelte van Tony Hawk's Pro Skater 3+4-soundtrack bekend
Gamer.nl
Nieuws

Laatste gedeelte van Tony Hawk's Pro Skater 3+4-soundtrack bekend

Met o.a. King Gizzard, Sex Pistols, Bad Brains en Osees

Activision heeft het derde en tegelijkertijd laatste gedeelte van de soundtrack van Tony Hawk's Pro Skater 3+4 bekendgemaakt.

Onlangs werden het eerste en tweede gedeelte al bekendgemaakt, en inmiddels zijn dus ook de laatste nummers die op de soundtrack staan bekend. Bands als Mastodon, Lupe Fiasco, Sex Pistols, Del the Funky Homosapien en The Dead Milkmen die al in de oorspronkelijke games zaten keren terug - soms met hetzelfde nummer, soms met een ander nummer.

Tegelijkertijd zitten er ook nieuwe artiesten in, waaronder King Gizzard and the Lizard Wizard, Osees (ook wel bekend als Thee Oh Sees), Idles, Danny Brown en Strawberry Fuzz. Nu alle nummers bekend zijn, valt ook op dat diverse artiesten uit de oorspronkelijke games niet terugkeren, waaronder Zebrahead, System of a Down, AC/DC en Alien Ant Farm. Hieronder is de complete laatste golf aan nummers te zien:

  • Agent Orange - Everything Turns Grey

  • Mastodon - Precious Stones

  • The Dead Milkmen - Dean's Dream

  • Steve Lacey - C U Girl

  • Sex Pistols - Holidays in the Sun

  • King Gizzard and the Lizard Wizard - Gila Monster

  • Drain - Living Proof

  • Idles - Gift Horse

  • The Cult - New York City

  • Osees - A Foul Form

  • Danny Brown - Uknowwhatimsayin? (featuring Obongjayar)

  • Tony Hawk & Punk Rock Karaoke - In the City

  • AFI - The Boy Who Destroyed the World

  • Common Perry - Better Off

  • Strawberry Fuzz - East of the 405

  • Murs - L.A.

  • Del the Funky Homosapien - If You Must

  • Bad Brains - House of Suffering

  • The Saint Cecilia - Roller

  • Lupe Fiasco - Kick, Push

Activision bevestigde ook dat Bam Margera terugkeert in de game als een geheime skater. In eerste instantie leek het er op dat Margera niet in de game zou zitten, maar dit blijkt toch wel het geval te zijn.

Tony Hawk’s Pro Skater 3+4 giet Tony Hawk's Pro Skater 3 en Tony Hawk's Pro Skater 4 in een modern jasje, met verbeterde graphics, de oorspronkelijke soundtrack, alle oude levels en nieuwe skateparken, waaronder Waterpark. Ook Create-A-Skater en Create-A-Park keren terug.

Tony Hawk's Pro Skater 3+4 verschijnt op 11 juli voor Xbox Series X en S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch en pc (Steam, Windows en Battle.net). Ook staat het spel vanaf de releasedatum op Xbox Game Pass. In de loop van de zomer moet de game ook op Nintendo Switch 2 uitkomen.

View post on X
View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!