PU.nl
Nieuws
Id Software toont eerste screenshots van Doom Eternal-dlc
De aankomende uitbreiding voor de campagne van Doom Eternal heeft eerste screenshots gekregen van Id Software.
De dlc moet het verhaal van de game uitbreiden, al is niet duidelijk wat de uitbreiding precies allemaal toevoegt. De screenshots leggen de nadruk op nieuwe omgevingen. Zo is er een omgeving in de ruimte en in een soort faciliteit in het midden van de oceaan.
Er zijn in totaal twee uitbreidingen van Doom Eternal in de maak, en beiden moeten uiterlijk een jaar na release van de game verschijnen. De releasedata zijn nog niet aangekondigd. Doom Eternal is sinds 20 maart verkrijgbaar voor pc, PlayStation 4, Xbox One en Stadia. Een Switch-versie volgt nog.
Reacties
Login of maak een account en praat mee!
Altijd als eerste op de hoogte?
Join ons op DiscordAanbevolen voor jou
09-05-2020 09:05
Door: Michel MustersMaakt sinds 2007 onderdeel uit van de PU/Gamer-redactie en richt zich tegenwoordig vooral op het laatste nieuws. Speelt op zo'n beetje elk systeem en heeft vooral een zwak voor The Legend of Zelda en Hollow Knight. Wacht met smart op de onwaarschijnlijke release van een nieuwe Wave Race.Meer van deze auteur >